Na závěrečném MR jednotlivců triumfuje s převahou Jan Meisner!

Na mistrovství České republiky v královské disciplíně 14.1, se nakonec sešlo 29 hráčů, kteří sehráli řadu výborných zápasů v Double KO pavouku. Hrálo se v Balabušce Praha. Celý turnaj byl on-line, finále bylo on-line skóre a stream.

Mezi šestnáct nejlepších se probojovaly známé tváře, které vévodí průběžným tabulkám, dál neprošel Jakub Stuna, který vypadl na konci B strany s výborně hrajícím Longi Zhou. Mezi nejlepšími hráči byl také junior Calvin Washburn, který podával skvělé výkony.

Přišly také překvapivé výsledky, když James Akenhead porazil Marka Hajdovského, který neměl svůj den 100:82.

Pavel Balaštík nepustil dál Dávida Eröse 100:79, bylo vidět, že je Pavel opět zpátky v tréninku.

Zoltán Duna otočil utkání se Zdeňkem Vobořilem 97:81.

Čtvrtfinále

Čtvrtfinále tak hrál ten den neporazitelný Jan Meisner proti Jamesu Akenheadovi, nekompromisně 100:17.

Jan Suchánek jenom kouká na Calvina Washburna, jak tam sází koule jednu za druhou, a je z toho přesvědčivé vítězství  100:36.

David ŽalmanPavlem Balaštíkem bojují o každou kouli, nakonec vítězí David Žalman, který v závěru Pavlovi utíká 100:81.

Zoltán Duna nestačí na lídra tabulek MR Petra Urbana, ten vyhrává 100:46.

Semifinále

Jan Meisner hraje s Calvinem Washburnem, utkání vypadá vyrovnaně, Calvin vede 52:45, potom však Honza dává náběh 55 a vítězí 100:52.

Petr Urban hraje přesněji a vyhrává nad Davidem Žalmanem 100:46.

Finále

Finále se stalo jednoznačnou záležitostí pro Jana Meisnera, poslední vyrovnaný stav byl 21:21, poté již Honza „rozjel mašinku“, Petr Urban, když je na stole, tak dělá chyby, a konečné skóre je 100:29, první letošní titul pro Honzu je tu!

Ve čtyřboji zvítězil Petr Urban právě před Honzou Meisnerem a Jakubem Stunou, a vrací se do české reprezentace, bude zastupovat Českou republiku na následujícím ME v Nizozemsku.

Náběhy přes 20 v turnaji:

Stuna Jakub 28              
James Akenhead 20 22            
Dávid Erös 39 24 28          
Jiří Vacek 20              
Jan Suchánek 31 46            
Marek Hajdovský 34 29 24          
David Žalman 35 26 22          
Petr Brancuský 23              
Jan Meisner 25 26 21 21 28 55 28 29
Adam Houdek 26 27            
Petr Urban 55 34 27          
Zdeněk Vobořil 20              
Petr Janoušek 21              
Pavel Balaštík 29 20            
Longdi Zhou 20              
Calvin Washburn 38              

Konečné pořadí republikového čtyřboje.

Pořadí

Jméno

Klub

Koeficient

Body

1

Petr Urban

DUNS Benátky n.J., z.s.

1,54

31120

2

Jan Meisner

BC Harlequin Praha

1,66

28496

3

Jakub Stuna

Billiard Club Příchovice, z.s.

1,37

24797

4

Adam Houdek

Řipská Billiard club

1,38

22493

5

Marek Hajdovský

MPC Pardubice z.s.

1,55

22016

6

Dávid Erös

Řipská Billiard club

1,25

21312

7

David Žalman

MPC Pardubice z.s.

1,35

19712

8

Jan Suchánek

Billiard Club Casablanca Tábor z.s.

1,1

19261

9

Zoltán Duna

Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s.

0,84

16589

10

Petr Brancuský

MPC Pardubice z.s.

0,87

14746

11

Josef Velíšek

Sportovní billiard Plzeň, z.s.

0,85

14746

12

Longdi Zhou

SK Billard Centrum Praha

0,97

14336

13

Jiří Vacek

SK Billard Centrum Praha

0,8

14090

14

Robin Vladyka

BC Harlequin Praha

0,83

13927

15

James Akenhead

Řipská Billiard club

0,91

13312

16

Pavel Tužil

MPC Pardubice z.s.

0,72

13271

17

Pavel Balaštík

BC Harlequin Praha

0,9

11837

18

Calvin Washburn

Řipská Billiard club

1,33

11520

19

Márijo Marič

SK Billard Centrum Praha

0,79

10650

20

Jaroslav Tichý

SK Billard Centrum Praha

0,9

9338

 

Tabulka pro nasazení do další sezóny ČPTour (první polovička sezóny – šest turnajů) a MR (pouze hlavní soutěž) dohromady, první turnaj bude ČPT Open 8 ball

Pořadí Jméno Klub Body
1 Jan Meisner BC Harlequin Praha 59812
2 Petr Urban DUNS Benátky n.J., z.s. 54301
3 Jakub Stuna Billiard Club Příchovice, z.s. 47240
4 David Žalman MPC Pardubice z.s. 42708
5 Dávid Erös Řipská Billiard club 40564
6 Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 38718
7 Marek Hajdovský MPC Pardubice z.s. 38080
8 Josef Velíšek Sportovní billiard Plzeň, z.s. 29934
9 Adam Houdek Řipská Billiard club 29833
10 Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 29099
11 Pavel Tužil MPC Pardubice z.s. 29001
12 Jiří Vacek SK Billard Centrum Praha 27336
13 Robin Vladyka BC Harlequin Praha 26116
14 Zdeněk Vobořil SK Billard Centrum Praha 25150
15 Calvin Washburn Řipská Billiard club 24454
16 Josef Nechvíle Řipská Billiard club 22815
17 Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 21963
18 Pavel Halamka BC Harlequin Praha 21304
19 Jaroslav Tichý SK Billard Centrum Praha 21212
20 Jaroslav Chytráček SK Billard Centrum Praha 17631
21 Pavel Balaštík BC Harlequin Praha 17551
22 Márijo Marič SK Billard Centrum Praha 17430
23 Filip Lebduška MPC Pardubice z.s. 17395
24 Michal Mihok SK Delta Billiard Brno 16809
25 Erik Kůs SK Delta Billiard Brno 16384
26 Alexander Samorodov SK Billard Centrum Praha 15445
27 Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 15387
28 Michal Horák SK Billard Centrum Praha 14654
29 Longdi Zhou SK Billard Centrum Praha 14336
30 Petr Vondráček MPC Pardubice z.s. 14189
31 James Akenhead Řipská Billiard club 13312
32 Martin Galuška SK Delta Billiard Brno 12016
33 Martin Kníže MPC Pardubice z.s. 11199
34 Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 11180
35 Petr Janoušek DUNS Benátky n.J., z.s. 10772
36 Petr Kavan Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 10472
37 Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 9965
38 Roman Mirakhmedov SK Delta Billiard Brno 9690
39 Serge Dupraz BC Harlequin Praha 9289
40 Jaromír Linha BC Harlequin Praha 8833
41 František Kotršál Bar Bar Billiard Beroun z.s. 8644
42 Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 8604
43 Michal Gavenčiak Billiard Stars 8000
44 Lukáš Moravec 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 6640
45 Luboš Louda Billiard Stars 6514
46 Jan Bröschel Řipská Billiard club 6400
47 Jan Freiberk MPC Pardubice z.s. 6179
48 René Kulas SK Billard Centrum Praha 5898
49 Petr Misák SK Delta Billiard Brno 5811
50 Jiří Stehlík SK Delta Billiard Brno 5656
51 Balan Arivukkannan SK Delta Billiard Brno 5492
52 Bert Ramp Řipská Billiard club 5354
53 Mykola Mokrousov senior BC Harlequin Praha 5259
54 Miroslav Dorobant Řipská Billiard club 5242
55 Ilona Žalmanová MPC Pardubice z.s. 5009
56 Pavel Mašek SK Billard Centrum Praha 4994
57 Slavomír Dorobant BC Mnichovo Hradiště 4916
58 Václav Květoň Billiard Club Příchovice, z.s. 4709
59 Miloslav Borkovec Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4693
60 Ondřej Pospíšil MPC Pardubice z.s. 4597
61 Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 4405
62 Andrew Rush SK Delta Billiard Brno 4392
63 Peter Vrba BC Harlequin Praha 4032
64 Christos Seizis Bar Bar Billiard Beroun z.s. 3960
65 Stanislav Šimek SK Billard Centrum Praha 3951
66 Lukáš Křenek Billiard Club Balabuška, z.s. 3840
67 Aleš Janošťák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3741
68 Pavel Šumbera SK Delta Billiard Brno 3689
69 David Dittrich BC Harlequin Praha 3686
70 Milan Ugrin BC Harlequin Praha 3620
71 David Christou Bar Bar Billiard Beroun z.s. 3297
72 Tomáš Kopecký Billiard Club Balabuška, z.s. 3288
73 Oto Zeman Řipská Billiard club 3277
74 Pavel Hajn MPC Pardubice z.s. 3277
75 Milan Vašata SK Delta Billiard Brno 3226
76 Roman Kára ml. Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 3144
77 Adam Trhlík BC Metropol České Budějovice 3041
78 Libor Mičkal Billiard Club Příchovice, z.s. 2734
79 Jakub Hanzlík 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 2684
80 Petr Hrách Bar Bar Billiard Beroun z.s. 2684
81 Christopher Can SK Delta Billiard Brno 2621
82 Jiří Novotný SK Delta Billiard Brno 2603
83 Libor Neuberg Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 2447
84 Veronika Hubrtová BC Harlequin Praha 2427
85 Marek Vyčítal Sportovní billiard Plzeň, z.s. 2418
86 Jan Sopper Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 2397
87 Milan Petrášek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 2133
88 David Mrázek BC Metropol České Budějovice 2086
89 Dušan Nohynek BC Mnichovo Hradiště 1966
90 Petr Valič Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 1875
91 Pavel Bula TJ Sokol Hodonín 1854
92 Ladislav Hajšman Billiard Stars 1812
93 Richard Lottring Billiard Club Balabuška, z.s. 1678
94 Pavel Weber Billiard Club Balabuška, z.s. 1678
95 Karel Fiala Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 1674
96 Roman Kára st. Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 1669
97 Jan Čmelík SK Delta Billiard Brno 1667
98 Matouš Hora Billiard Club Příchovice, z.s. 1648
99 Jan Zbořil MPC Pardubice z.s. 1624
100 Michal Skočík Rytíři hranatého stolu, o.s. Hodonín 1600
101 Vladimír Škrhák SK Delta Billiard Brno 1573
102 Jiří Harvánek MPC Pardubice z.s. 1573
103 Filip Lukáč SK Delta Billiard Brno 1571
104 Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 1521
105 Lucie Baranová SK Delta Billiard Brno 1452
106 Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 1449
107 Lucie Berková Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 1442
108 František Darius MPC Pardubice z.s. 1418
109 Stanislav Švehla Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 1360
110 Jan Strádal SK Billard Centrum Praha 1339
111 Jaroslav Hořeňovský MPC Pardubice z.s. 1336
112 Matěj Kovářík TJ Sokol Hodonín 1320
113 Roman Mošnička Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 1288
114 Sandra Krejčová Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 1236
115 Tereza Erhartová Billiard Club Příchovice, z.s. 1175
116 Daniel Samek O.S.Billiard club Royal Jihlava 1159
117 Jan Šafařík Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 1159
118 Petr Čajka TJ Sokol Hodonín 1154
119 Zdeněk Prchal TJ Sokol Hodonín 1151
120 Robert Bene BC Harlequin Praha 1109
121 Eliška Šmídová MPC Pardubice z.s. 1072
122 Kateřina Kotolanová SK Delta Billiard Brno 1056
123 Vojtěch Juliš Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 1007
124 Ludmila Konvalinová MPC Pardubice z.s. 1006
125 Martin Burda BC Harlequin Praha 990
126 Vítězslav Novák MPC Pardubice z.s. 990
127 Petr Dobrovolný O.S.Billiard club Royal Jihlava 974
128 Michal Mašek SK Delta Billiard Brno 924
129 Michal Žarnikov SK Delta Billiard Brno 924
130 Zdeněk Janata MPC Pardubice z.s. 924
131 Matouš Vlk MPC Pardubice z.s. 924
132 Pavel Doležal SK Delta Billiard Brno 858
133 Petr Holenda MPC Pardubice z.s. 858
134 Tomáš Kovářík TJ Sokol Hodonín 858
135 Jan Zbořil ml. MPC Pardubice z.s. 845
136 Vladimír Šťastný Sportovní billiard Plzeň, z.s. 845
137 Petr Brancuský st. MPC Pardubice z.s. 824
138 František Diviš Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 824
139 Leoš Toms SK Billard Centrum Praha 742
140 Marek Škoda Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 742
141 Pavel Kulveit Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 742
142 Martin Volf 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 726
143 Pavel Teťour BC Harlequin Praha 676
144 Lubomír Klajn SK Delta Billiard Brno 676
145 Václav Vejvoda MPC Pardubice z.s. 676
146 Matouš Téra BC Hradec Králové, z.s. 676
147 Leo Šofr SK Delta Billiard Brno 660
148 Vlastislav Tauterman ml. Billard Club Ponětovice z.s. 660
149 Jan Krupička BC Golden Horn Praha 660
150 Jan Dončuk MPC Pardubice z.s. 660
151 Jan Schmid Sportovní billiard Plzeň, z.s. 660
152 Dominika Kárová Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 660
153 Dominik Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 644
154 Tomáš Elis MPC Pardubice z.s. 644
155 Stanislav Sudík Bar Bar Billiard Beroun z.s. 594
156 Jakub Švéda Bar Bar Billiard Beroun z.s. 594
157 Tomáš Kryštůfek SK Delta Billiard Brno 594
158 Marek Kaláč SK Delta Billiard Brno 594
159 Josef Cvejn BC Harlequin Praha 541
160 Petr Bartůněk SK Delta Billiard Brno 541
161 Tereza Bartoňková SK Delta Billiard Brno 541
162 Martina Přivřelová BC Harlequin Praha 541
163 David Markovič Rytíři hranatého stolu, o.s. Hodonín 528
164 Petra Krulichová BC Harlequin Praha 528
165 Otto Novák Bar Bar Billiard Beroun z.s. 528
166 Milan Šperl Billiard Stars 515
167 Martin Epich BC Hradec Králové 515
168 Tomáš Hofhans Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 515
169 Pavel Vlk MPC Pardubice z.s. 515
170 Vladimír Hlína MPC Pardubice z.s. 412
171 Milan Reinberk MPC Pardubice z.s. 412
172 Jaroslav Lener BC Golden Horn Praha 412
173 Bohumil Murka BC Hradec Králové, z.s. 412
174 Adam Štěpánek MPC Pardubice z.s. 412
175 Jaroslav Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 412
176 Jakub Rendla SK Delta Billiard Brno 330
177 Jan Gurský SK Delta Billiard Brno 330
178 Oldřich Musil O.S.Billiard club Royal Jihlava 330
179 Jan Pištěk SK Delta Billiard Brno 330
180 Václav Vančura Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 330
181 Jiří Hejman Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 330
182 Václav Šejna BC Harlequin Praha 264
183 Tomáš Lachman Bar Bar Billiard Beroun z.s. 264
184 Milan Tomeček SK Delta Billiard Brno 264
185 Pavol Beleš Billiard Club Balabuška, z.s. 264
186 Kamil Klejna Billiard Club Balabuška, z.s. 264
187 Lukáš Tumpach MPC Pardubice z.s. 264
188 Tomáš Ullman 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 264
189 Miroslava Klimová SK Delta Billiard Brno 264
190 Vlastimil Šlajs Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 264
191 Miroslav Lebduška MPC Pardubice z.s. 264
192 Michal Svoboda SK Delta Billiard Brno 264
193 Branislav Bím Bar Bar Billiard Beroun z.s. 211
194 Tomáš Svoboda SK Billard Centrum Praha 211
195 Lukáš Chábek 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 211
196 Matěj Kovařík TJ Sokol Hodonín 211
197 Tomáš Kovařík TJ Sokol Hodonín 211
198 David Buch ČR Bar Bar Billiard Beroun z.s. 211

 

Další hlavní zprávy

ME Holandsko 2018 – pohledy hráčů na nekonečnou

 

V nekonečné se představilo celkem 11 našich hráčů. Jejich umístění mohlo být lepší, spokojenost nebyla u hráčů znát co se týká výsledku, i když pocitově si někteří věří. Výsledkově určitě chceme dosahovat lepších výsledků a tak děkujeme za podporu.

Představení reprezentace ČR 2018 – Veronika Hubrtová

 

Veronika Hubrtová bude na nadcházejícím Mistrovství Evropy 2018 jedinou zástupkyní v kategorii žen a to ve všech disciplínách.. Veronika by ráda docílila své účasti v nějakém čtvrtfinále. 

Níže Vám přinášíme krátké představení hráčky BC Harlequinu Praha.

Představení reprezentace ČR 2018 – Roman Hybler

 

Roman Hybler je dalším hráčem této velké výpravy. Na Mistrovství Evropy 2018 bude Roman hrát všechny disciplíny, včetně týmové soutěže. Roman by rád navázal na některé své úspěchy a získal medaili.

Níže Vám přinášíme krátké představení hráče Delty billiard Brno a 1. PBC Bad Saulgau

 

Představení reprezentace ČR 2018 – David Žalman

 

David Žalman je dlouholetý reprezentant, který by jistě rád navázal na týmový medailový úspěch z dob juniorské reprezentace. Na nadcházejícím Mistrovství Evropy 2018 bude bojovat ve všech disciplínách kategorie mužů a zároveň bude členem mužského týmu. David je znám svoji dynamickou a rychlou hrou.

Níže Vám přinášíme krátké představení hráče Maple Pool Club Pardubice

 

Představení reprezentace ČR 2018 – Marek Hajdovský

 

Marek Hajdovský bude na nadcházejícím Mistrovství Evropy 2018 celkem ostříleným borcem, který je znám pro svou tréninkovou píli a zájem o vše, co se kulečníku týká. Naši zemi bude reprezentovat ve všech disciplínách mužů a kategorii mužských týmů. 

Níže Vám přinášíme krátké představení hráče Maple Pool Club Pardubice

Představení reprezentace ČR 2018 – Jan Meisner

 

Jan Meisner bude na nadcházejícím Mistrovství Evropy 2018 po třetí v řadě, a to jako kvalifikant z žebříčku ČPTour 2018. Představí  se v kategorii  mužů ve všech disciplínách a zároveň v kategorii týmů. Jan bude chtít jistě prolomit své neuspokojivé výsledky na ME a dostat se co nejdále.

Níže Vám přinášíme krátké představení hráče BC Harlequinu Praha

 

Pardubice STABEDO Open 2018 zná své vítěze

 

Největší poolbilliardový turnaj na území České republiky Pardubice STABEDO Open 2018, konkrétně jeho pátý ročník je za námi. Turnaj se konal ve dnech 5. 7. 2018 – 8. 7. 2018 v Tipsport aréna Pardubice. Pořádající klub Maple pool club Pardubice, jeho členové i další pomocníci odvedli naprosto úžasnou a dá se říct, že nekonečnou práci. Prostředí hokejové haly nalákalo prakticky 300 hráčů ze skoro 20ti zemí. 

 

Představení reprezentace ČR 2018 – Petr Urban

 

Petr Urban bude na nadcházejícím Mistrovství Evropy 2018 celkem ostříleným borcem, který se účastnil již mnoha ME, ať už v kategoriích mládeže či dospělých. Jeho nominace vznikla na základě vítězství čtyřboje MR 2017. Petr se představí  v kategorii mužů a to ve všech disciplínách i v týmové soutěži.  

Představení reprezentace ČR 2018 – Miroslava Hubrtová

 

Miroslava Hubrtová bude na nadcházejícím Mistrovství Evropy 2018  také nováčkem, a tudíž bude prožívat svoji premiéru na ME. Představí  se v kategorii  seniorek a to v disciplínách 8 ball a 9 ball.  Miroslava si chce dle svých slov hlavně užít atmosféru tohoto velkého turnaje.

Představení reprezentace ČR 2018 – Petr Kavan

Petr Kavan se bude na nadcházejícím Mistrovství Evropy 2018  řadit k týmovým novicům a bude toto výroční ME pro něj bude premiérou. Představí  se v kategorii  seniorů a to v disciplínách 8 ball a 9 ball.  Petr patři mezi seniorskou špičku v ČR, ale ani v mužské kategorii není žádným outsiderem.

CELOSTÁTNÍ ŽEBŘÍČEK
1 Meisner Jan BC Harlequ´in Praha 1751.7
2 Praus Tomáš MPC Pardubice 1396.6
3 Vobořil Zdeněk SK Billiard Centrum Praha 1355.2
4 Tužil Pavel MPC Pardubice 1299.7
5 Zhou Longdi SK Billiard Centrum Praha 1286.2
6 Lebduška Filip MPC Pardubice 1285.7
7 Urban Petr DUNS Benátky n/J. 1284.7
8 Vondráček Petr MPC Pardubice 1238.5
9 Chytráček Jaroslav SK Billiard Centrum Praha 1227
10 Hajdovský Marek MPC Pardubice 1221
11 Švestka Martin MPC Pardubice 1218.8
12 Kníže Martin MPC Pardubice 1177
13 Vladyka Robin BC Harlequ´in Praha 1161.8
14 Balaštík Pavel BC Harlequ´in Praha 1104.3
15 Růčka Radek MPC Pardubice 1096.6
16 Žalman David MPC Pardubice 1069.4
POŘADÍ ČESKÉ POOLOVÉ TOUR 2018

Novinky z ostatních sekcí