Mistrovství Evropy v poolbilliardu 2019 odehráno

 

Mistrovství Evropy 2019 v poolbilliardu v Trevisu, Itálii skončilo.

 

Výsledky našich hráčů byly celkem dobré, ale každý chtěl určitě o trochu více. Příští rok se bude ME konat ve Finském Tampere a to v období od 8-20. května 2020.

Kompletní výsledky zde.

 

 

Výsledky jednotlivých hráčů:

14.1. nekonečná

 9. – 16. místo – Jan Meisner

33. 48. místo – David Žalman

65. – 75. místo – Petr Urban, Josef Nechvíle

25. – 32. místo – Veronika Hubrtová

 

10 ball

33. – 64. místo – Petr Urban, Josef Nechvíle, David Žalman, Jan Meisner

65. – 96. místo – Roman Hybler

25. – 32. místo – Veronika Hubrtová

 

8 ball

33. – 64. místo -  David Žalman, Roman Hybler

65. – 96. místo – Petr Urban, Jan Meisner

9. – 12. místo – Josef Nechvíle

5. -8. místo – Veronika Hubrtová

 

9 ball

9. – 16. místo – Roman Hybler

33. – 64. místo – David Žalman

65. – 96. místo – Petr Urban, Jan Meisner

13. – 16. místo – Josef Nechvíle

17. -24. místo – Veronika Hubrtová

 

Týmy

5. – 8. místo (prohra ve čtvrtfinále proti pozdějším vítězům ze Španělska)

 

Shrnutí 9 ball

 

Petr Urban

9Ball pro mě začal pro změnu s Nickem van den Bergem z Holandska. V zápase začínám rychle prohrávat 1:5. V tuto chvíli si uvědomuji, že nemám vůbec co ztratit a zápas otáčím na 9:5. Následuje zápas s dalším Holanďanem Janem Rempem. Zápas je od začátku vyrovnaný, nicméně za stavu 6:6 se mi podaří odskočit na 8:6.

Za tohoto stavu bohužel netrefuji véčko na střed, soupeř hraje následující hru čistou a je tu stav hill-hill. Za tohoto stavu mě soupeř pouští na stůl, ale bohužel netrefuji těžší dvojku a soupeř s notnou dávkou štěstí dohrává stůl a vítězí 9:8. Los opět není příznivý a na konci B strany mě čeká „Sibiřský Express“ Ruslan Chinahov.

Po celou dobu zápasu se ujímám vedení, bohužel za stavu 6:5 netrefuji lehkou osmičku a ihned v následující hře dostávám „eso“. Místo stavu 7:5 = 6:7. Od tohoto stavu hrajeme pouze čisté hry a můžu také litovat prohraného tempa a v zápase opět prohrávám 8:9. ME bych celkově bral jako podařené. Výsledky sice nebyly úplně příznivé, ale tolik těžkých zápasů s favority jsem nezažil a spousta z nich byla vyrovnaných a velmi kvalitních. V týmech nebyla medaile daleko. Škoda, že jsme si z B strany vylosovali pozdější vítěze ze Španělska, kterým jsme ovšem také nenechali nic zadarmo.

 

Veronika Hubrtová

Poslední disciplína na ME a já byla díky loňské medaili nasazená jako č.2 (chyběla Kelly Fisher). To mi tak trochu paradoxně nepomohlo. Měla jsem volný los a nastoupila proti mně rozehraná Ewa Bak z Polska. Já jsem hrála strašně. Možná jeden ze svých nejhorších zápasů na ME a v poslední době i celkově. Vůbec jsem se nedostala do zápasové koncentrace, možná jsem ještě měla v hlavě valnou hromadu, která skončila asi hodinu před zápasem, nebo prostě nevím. Ale co vím je to, že jsem hrála tragicky. Byla jsem hodně naštvaná a vytočená, ale prohra 1-7 naprosto spravedlivá.

Pak mě čekala v béčku moje „oblíbenkyně“ z Ruska – Trushevskaia, Valeriia. Opět nastoupila více než sebevědomě, ale úvod zápasu byl v režimu fair play. Já jsem se ujala vedení a hrála jsem docela dobře. To se jí nelíbilo, vzala si time out, a snížila asi na 5-6. V tu chvíli se v ní asi probudila opět ta hráčka jako z předchozího zápasu a málem mi dala rameno u stolu :D Já jsem se ji vyhnula, ale kluci mi po zápase říkali, že jsem uhnout neměla a měla to říct rozhodčímu, že by dostala kartu. Zápas jsem dohrála trochu v nervech, ale vítězství bylo moje.

Další zápas jsem hrála s Ine Helvik. Výhra 7-2 byla docela dobrá, ale musím přiznat, že jsem místy měla štěstí. To se naopak proti mně obrátilo v posledním zápase, ale mou vlastní chybou. Za stavu 6-3 nebo 6-4 proti Claudii von Rohr ze Švýcarska o postup mezi 16 nejlepších jsem nedala ne úplně jednoduchou, ale zase ne mega těžkou devítku. Pak chybovala ještě jednou v přihrávce a těžkou kouli č.7 jsem nedala. Rázem to bylo 6-6. Claudie rozstřelila, sotva ji spadla druhá koule a jedna dojela do pole, ale mohla pokračovat.

Jednoduchý stůl na dohrávku a já se pomalu loučila s turnajem a nadávala si za tu devítku. Ale ona netrefila jedničku a já měla asi dvě vteřiny naději. Ta pohasla, když ji ta netrefená jednička padá jinam, nahrávka na dvojku a následná dohrávku. Prohra 6-7 byla obrovskou lekcí, i když musím říct, že mě mrzela extrémně moc.

Celkově ME za sebe hodnotím tak 50-50. Výsledek beru jen v osmičce (5-8. místo), ostatní umístění nejsou taková, jaká jsem si představovala, ale nakopne mě to do další práce, protože jednotlivé zápasy mohu hodnotit celkem dobře.

Každopádně jako parta jsme si to tam užili, bylo to parádní. Děkuji ČMBS a sekci pool za to, že jsem mohla reprezentovat, klubu MPC Pardubice za to, že mohu jezdit na zahraniční turnaje a tím posouvat svou hru dále, Petrovi Urbanovi a DUNS Benátky za možnost připravit se na ME i další turnaje, a samozřejmě sponzorům LONGONI za super tága a výbavu a taky KAMUI a Guaranaplus.cz za produkty.

Obrovský dík patří Davidovi Dittrichovi, který podporoval všechny hráče, ať se vyhrávalo nebo prohrávalo, ostatním fanouškům a samozřejmě rodině a přátelům, co za námi vždy stojí. Já ještě děkuji Andrejce, která je tam vždy pro mě, ale i pro ostatní hráče a všechny podporuje bez rozdílu. Příští rok se ME koná ve Finsku – Tampere, tak doufám, že se kvalifikuji a budu tam moci zlepšit svá umístění.

 

David Žalman

Poslední disciplína co se tu na ME hrála, byla 9ball, na kterou se všichni těší nejvíce, protože je v kvalifikačních kritériích na MS. První zápas jsem měl proti Dogukan Cidam ze Severního Kypru. Vtipné na tom všem bylo, že jsem původně měl hrát na stole číslo 13 a tam se ještě hrálo a já čekal na svůj zápas. V klidu jsem si šel na toaletu, a když jsem se vrátil, s hrůzou jsem zjistil, že mě přesunuli na číslo 18. Přiběhl jsem tedy ke stolu, kde mě rozhodčí řekl, že již nemám nárok na rozehrání a máme ihned začít hrát.

Soupeř byl již rozehraný a tak na mě doslova naletěl a v duchu jsem si říkal, to bude špatné. Ovšem, já jsem se také zbláznil a nedělal jsem žádné chyby, až za stavu 8:3 jsem zkusil dlouhé véčko, to nevyšlo a soupeř netrefuje a já vyhrávám asi v nejrychlejším zápase z těch okolo. Po zápase za mnou přišel právě onen rozhodčí a povídá mi „Vidíš ty se vlastně ani rozehrávat nepotřebuješ“.

Winner qualification byl Švéd Senharip Azar, je to takový průměrný hráč, ale se mnou také nedělal žádné moc velké chyby, ale mě to šlo ještě o něco hůře a tak prohrávám 6:9. Na konci béčka jsem měl mě už známý Ital Massimmiliano Corso. Oba dva jsme se na tom stole velice trápili, ale já přeci jenom méně a dokázal jsem to ustát a vyhrát 9:5.

V last 64 jsem si nalosoval opět ne to nejlehčí, ale doslova toho nejtěžšího a to Mario He z Rakouska. Roztřely se mi nedařily a Mario hrál svoji standardní bezchybnou hru a převálcoval mě během 30min 1:9. Konečné pořadí je tak opět 33.místo.

 

Josef Nechvíle

9 Ball jsem hrál v kategorii Under 23. V prvním kole jsem měl soupeře Joey Haegmanse z Holandska, kterého jsem porazil 9:6. V druhém kole na mě čekal Fin Casper Matikainen, který měl lepší jistoty, mě moc nepadaly breaky a prohrál jsem 9:3. V béčku jsem narazil na Ibrahima Vatansever z Turecka, který si moc nebyl jistý svou hrou a tak jsem vyhrál 9:4.

V dalším kole jsem hrál v Jan Van Lieropem z Holandska. Tento zápas jsem si moc neužil, protože Jan se zvedal, když jsem hrál 9ku, 2 kombinace na 9ku mi zůstaly v díře a 1 devítku jsem netrefil. Pak už jsem se bohužel nedokázal dostat zpět do zápasu a prohrál jsem 9:4. Evropu jsem si moc užil. Díky všem za fandění a svému klubu BC Řipská a ČMBS za podporu!

 

 

Jan Meisner

V poslední disciplíně jsem měl v prvním kole Francouze Belhaj. Tento zápas mi vůbec nevyšel, soupeř naštěstí vyráběl ještě více chyb než já, takže to na vítězství stačilo. To se už nedá říct o dalším zápase s mladším Holanďanem De Ruyter, ķterý mě pěkně vyškolil na jistotách.

Na konci B strany jsem měl Chorvata Bartol Michell, se kterým mi vůbec nechodily breaky a s tím se devítka na téhle úrovni vyhrávat nedá. Celkové hodnocení tohoto ME je pro mě spíše zklamáním. Výsledek, se kterým jsem spokojen, se mi povedl zahrát pouze v nekonečné, což ale tak nějak odpovídá, protože je to moje nejsilnější disciplína. Teď se ještě pokusím zahrát něco na nadcházejícím eurotouru.

 

Roman Hybler

V devítce jsem začal proti Davidovi Alcaide. Další super soupeř. Neměl jsem ani možnost se do toho zápasu dostat. Prohrál jsem 1-9. Hrál výborně, a mě nešel vůbec break, jemu všechno vyšlo a tak jsem to prohrál. Další zápas jsem hrál pak o postup se Sebastianem Staabem. Prohrával jsem už 1-5 a pak jsem to stáhnul a vyrovnal a potom jsem to otočil na 9-5. Byla to super hra. V týmech jsme taky hráli dobře, tak jsem se dostal trošku do hry. Další zápas jsem vyhrál s Bahramem Lotfy, loni to byl mistr Evropy.

Vyhrál jsem 9-3, byl to dobrý zápas, udělal jsem asi 2 malý chybičky, ale to mi stačilo. Rozsřely jsem měl fakt dobrý v tomhle zápase a bylo to dobrý. Další den jsem hrál proti Grabe z Estonska a prohrával jsem zase 1-5 jako se Sebastianem Staabem, ale mohl jsem to vyrovnat. A čekal jsem na chybu od Grabeho. Ale mohl jsem to i vyhrát, stáhnul jsem to na 6-6, čistá  a to bylo dobrý. Pak jsem hrál s Mariem He mezi poslední 16, ale to už bylo těžký.

Každý zápas těžký na psychiku, to je moc těžký a taky musíš hrát tvůj nejlepší kulečník a to celou dobu, nesmíš si nechat žádný místa jako rezervu, žádná chyba nesmí být. Ze začátku to bylo tak, že já rozstřelil – nic, on dohrál. On čistá. Já rozstřelil – nic, on dohrál + čistá. Prohrával jsem 0-4 a ten zápas už tím byl nalomen. Měl jsem ještě možnost u stavu 3-5, nedal kouli, ale zabasoval mě se štěstím, ale pak už to bylo tak no, prohrál jsem pak 9-5.

Tak se to vidí, že když se do toho ze začátku nedostaneš a nedostaneš ani šanci, tak u střídavého rozstřelu nemáš možnost se do toho dostat. Ale celkově jsem v pohodě, byly i dobrý výsledky. Já to beru vždy tak jak jsem hrál, nejenom o tom umístění. Každej hráč umí hrát, tak hráči se kterými jsem hrál já, byli všichni moc dobrý a taky musím říct, že to hráli fakt dobře a musím to taky akceptovat.

 

 

 

Další hlavní zprávy

Školský pohár 2019

V pátek 14. června 2019 se v herně Harlequin Praha konal pod záštitou Českomoravského billiardového svazu již 4. ročník poolbilliardového turnaje pro žáky základních škol v disciplíně mini 8 ball as. „miniosmička“. Prezence byla již od 9,00 hodin a do začátku turnaje dorazilo 20 hráček a hráčů ze sedmi sportovních klubů: MPC Pardubice, BC Metropol České Budějovice, (kluboví hráči v ČB a také hráči z DDM Netolice), BC Casablanca Tábor, BC Harlequin Praha, TJ Sokol Hodonín, SK Delta Billiard Brno a 1. Billiardový Club Děčín.

World Cup of Pool 2019 pro český tým končí

 

BetVictor World Cup of Pool 2019 začal prvními zápasy, kde se naši hráči Michal Gavenčiak a Roman Hybler utkali s favorizovaným týmem nejen tohoto zápasu, ale celého turnaje Carlem Biadem a Jeffem de Lunou reprezentující Filipíny. 

Zápas bylo možné sledovat živě na NovaSport 2, kde budou probíhat přenosy všech zápasů včetně nedělního finálového dne.

Roman s Michalem před zápasem absolvovali kratší prohlídku města, které je krásné a postupně se přesunuli do Morningside arény, aby se seznámili s prostředím arény při zápasech, ale zároveň potrénovali v tréninkové místnosti.

WORLD CUP OF POOL 2019 již zítra

 

 

BetVictor World Cup of Pool se uskuteční ve dnech 25. června 2019 až 30. června 2019. Vrací se do Anglie, konkrétně do Leicesteru a tým Číny se pokusí o to, stát se prvním obhájcem titulu World Cup of pool.

V poli účastníků jsou nesmírně silné dvojice, jako je domácí Velká Británie, USA, Filipíny, Německo, Španělsko a další silně obsazené dvojice jiných států.

Celkem startuje 32 dvojic a systém turnaje je SKO – tedy jedna prohra a turnaj pro danou dvojici končí.

Afri-East Euro Cup 2019 odehrán

 

První ročník Afri-East Euro Cup 2019 je za námi a pro tým z Evropy s tím nejlepším výsledkem, kterým je vítězství. Začátek utkání se nepovedl Andrey Seroshstanovi, kdy prohrával už 0-3, ale poté co srovnal, zápas se štěstím a kombinací vyhrál. Richard Halliday porazil Patsuru z Ukrainy a pro tým, kde jsme měli našeho zástupce Petra Urbana to vypadalo špatně. Naštěstí, dvojice Urban  Skoneczny po výborné souhře svůj zápas vyhráli a snížili první den na 1-2. 

 

Afri-East Euro Cup 2019

 

 

Zápas mezi dvěma kontinenty hraný podobně jako je formát soutěže pro Mosconi cup, se uskuteční ve dnech 22. června a 23. června 2019 v Johannesburgu proti týmu Afriky. Kvalifikaci v Africe hrálo neuvěřitelných 25 tisíc hráčů, bohužel přesné podmínky kvalifikace neznáme. Zápas se odehraje ve velkém obchodním centru Mall of the South. A našeho zástupce tým východní Evropy mít také bude a to Petra Urbana (Maple Pool Club Pardubice). Pro příští rok budou kvalifikovaní hráči ze série Best of East, kterou organizuje EEBC.

Na posledním turnaji ČPTour vítězí Petr Urban!

V posledním kole se hrála královská disciplína – 14.1 – nekonečná.

Hrálo se v Billiard centrum Kolbenka, v tomto roce poprvé v semifinále a finále bez omezení náběhů a s časovým rozhodčím. Semifinále a finále bylo vysíláno on-line a také bylo vše možno sledovat na našem výsledkovém servisu.

Rozhovor s Davidem Žalmanem, vítězem ČPTour Open 9 ball

Blahopřeji k vítězství.

Jak to bylo tentokrát těžké? Jaký byl nejtěžší zápas?

Základní část ligy týmů dohrána

Minulý víkend bylo dohráno poslední kolo extraligy a I. ligy týmů.

V této sezóně byla nahrazena disciplína 14.1 desítkou v extralize hrálo 16 týmů, každý s každým. Každý zápas jednotlivců byl za jeden bod, bylo tedy možné získat teoretických 45 bodů.

Na prvním místě skončil tým MPC Pardubice A v silném složení David Žalman, Petr Urban, Longdi Zhou, Veronika Hubrtová.

Všichni zúčastnění měli výrazně přes 50% úspěšnosti v zápasech.

David Žalman 15/11 (zápasy / výhry)

Petr Urban 15/12

Longdi Zhou 9/8              

Veronika Hubrtová 5/3

V základní části nastřádali 35 bodů z 45 možných a do nadstavby ligové části vstoupí jako nasazené jedničky.

Na druhém místě skončil překvapivě tým Harlequinu Praha A, Jan Meisner 15/13, Pavel Balaštík 15/9, Pavel Halamka 10/8 a Robin Vladyka 5/2. Velkým překvapením bylo hlavně osm bodů a vysoká úspěšnost Pavla Halamky, bez které by nebyl tým ani mezi nejlepšími osmi. V základní části vybojovali hráči celkem 32 bodů.

Třetí místo bylo kořistí týmu Balabušky Praha A, velmi zkušený tým protřelých hráčů Lukáš Bernášek 15/13, Jiří Hofman 15/10, Lukáš Křenek 15/7 a nehrající Richard Lottring. Lukáš Křenek ztratil hodně bodů v posledním kole, kdy vyhrál pouze jedno utkání z pěti.

I tak tým získal slušných 30 bodů stejně jako čtvrtý tým SK BC Praha A, který byl černým koněm základní části.

Tichý Jaroslav 14/10, Kulas René 13/8, Samorodov Alexander 13/9 a Král Filip 5/3. Tým se o zápasy kamarádsky podělil, úspěch slavila velká vyrovnanost turnaje.

Na čtvrté místo tým posunul pouze o asi půl bodu horší koeficient.

Základní část skončila, nyní nás čeká vyvrcholení – mistrovství republiky týmů na podzim, kde se utká ve vyřazovací části osm nejlepších týmů.

Týmy na devátém až dvanáctém místě zůstávají v extralize, tým na třináctém až šestnáctém místě musí sehrát baráž o extraligu se čtyřmi prvními z I. ligy týmů.

V první lize se na prvním místě vyhřívá tým Příchovic, kde výrazným způsobem přispěl týmu Jakub Stuna, který letos zatím individuální soutěže nehrál.

Na druhém místě je 1. Billiardový klub Děčín, který získal pouze o bod méně a neobhájil svoje loňské první místo.

Třetí místo okupuje tým Balabušky Praha C, kde začal kulečník opět bavit Tomáše Kopeckého a Pavla Webera a hlavní porci bodů získali právě oni.

Na čtvrté místo se vyšvihl tým Harlequinu Praha B, kde nejvíc bodů získal Jaromír Linha, Tadeáš Skopal a v posledním kole i navrátilec Jakub Jelínek. I ostatní hráči o sobě dali vědět – David Dittrich,  Kulaček Andrej nebo Josef Lomský.

Baráž se bude hrát pravděpodobně v lednu 2020, kalendář se bude navrhovat o prázdninách.

Na celkové výsledky se můžete podívat na našem výsledkovém servisu.

World Cup of Pool 2019 s českou účastí!

Letošní ročník World Cup of Pool se uskuteční ve dnech 25. – 30. června 2019 v Leicesteru v Morningside Areně. Za Českou Republiku dostali pozvánku Roman Hybler, který si jako svého spoluhráče vybral Michala Gavenčiaka.

Prozatím je známo složení 16 týmů a dalších 16 týmů bude ještě ohlášeno. 32 národních týmů si celkem rozdělí dotaci ve výši 250 000 USD.

Na ČPTour Open 9 ball vítězí David Žalman

Minulou sobotu se odehrálo další kolo České poolové tour, tentokrát kolo otevřené pro všechny registrované hráče, a to 9 ball.

Na turnaj dorazilo 46 lidí, hrál se pavouk DBKO 64 od šesti do devíti vítězných.

Další zpravodajství

Školský pohár 2019

V pátek 14. června 2019 se v herně Harlequin Praha konal pod záštitou Českomoravského billiardového svazu již 4. ročník poolbilliardového turnaje pro žáky základních škol v disciplíně mini 8 ball as. „miniosmička“. Prezence byla již od 9,00 hodin a do začátku turnaje dorazilo 20 hráček a hráčů ze sedmi sportovních klubů: MPC Pardubice, BC Metropol České Budějovice, (kluboví hráči v ČB a také hráči z DDM Netolice), BC Casablanca Tábor, BC Harlequin Praha, TJ Sokol Hodonín, SK Delta Billiard Brno a 1. Billiardový Club Děčín.

World Cup of Pool 2019 pro český tým končí

 

BetVictor World Cup of Pool 2019 začal prvními zápasy, kde se naši hráči Michal Gavenčiak a Roman Hybler utkali s favorizovaným týmem nejen tohoto zápasu, ale celého turnaje Carlem Biadem a Jeffem de Lunou reprezentující Filipíny. 

Zápas bylo možné sledovat živě na NovaSport 2, kde budou probíhat přenosy všech zápasů včetně nedělního finálového dne.

Roman s Michalem před zápasem absolvovali kratší prohlídku města, které je krásné a postupně se přesunuli do Morningside arény, aby se seznámili s prostředím arény při zápasech, ale zároveň potrénovali v tréninkové místnosti.

WORLD CUP OF POOL 2019 již zítra

 

 

BetVictor World Cup of Pool se uskuteční ve dnech 25. června 2019 až 30. června 2019. Vrací se do Anglie, konkrétně do Leicesteru a tým Číny se pokusí o to, stát se prvním obhájcem titulu World Cup of pool.

V poli účastníků jsou nesmírně silné dvojice, jako je domácí Velká Británie, USA, Filipíny, Německo, Španělsko a další silně obsazené dvojice jiných států.

Celkem startuje 32 dvojic a systém turnaje je SKO – tedy jedna prohra a turnaj pro danou dvojici končí.

Afri-East Euro Cup 2019 odehrán

 

První ročník Afri-East Euro Cup 2019 je za námi a pro tým z Evropy s tím nejlepším výsledkem, kterým je vítězství. Začátek utkání se nepovedl Andrey Seroshstanovi, kdy prohrával už 0-3, ale poté co srovnal, zápas se štěstím a kombinací vyhrál. Richard Halliday porazil Patsuru z Ukrainy a pro tým, kde jsme měli našeho zástupce Petra Urbana to vypadalo špatně. Naštěstí, dvojice Urban  Skoneczny po výborné souhře svůj zápas vyhráli a snížili první den na 1-2. 

 

Afri-East Euro Cup 2019

 

 

Zápas mezi dvěma kontinenty hraný podobně jako je formát soutěže pro Mosconi cup, se uskuteční ve dnech 22. června a 23. června 2019 v Johannesburgu proti týmu Afriky. Kvalifikaci v Africe hrálo neuvěřitelných 25 tisíc hráčů, bohužel přesné podmínky kvalifikace neznáme. Zápas se odehraje ve velkém obchodním centru Mall of the South. A našeho zástupce tým východní Evropy mít také bude a to Petra Urbana (Maple Pool Club Pardubice). Pro příští rok budou kvalifikovaní hráči ze série Best of East, kterou organizuje EEBC.

Školský pohár 2019

20190614_100131

Dnes v herně Harlequin Praha hraji 4.ročník „Školského poháru“ v poolbilliardové hře mini 8 ball. Účastní se celkem 20 hráček a hráčů ze sedmi klubů. Průběžné výsledky můžete sledovat ve výsledkovém servisu. Přejeme dobrý strk

EEBC JUNIOR CUP 2019 – RUŽOMBEROK – SLOVENSKO

Přišla pozvánka na EEBC junior Cup 2019 – Slovensko 22.6. – 23.6.2019

Podrobnosti v propozicích níže:

EEBC JUNIOR CUP 2019 – proposal

Školský pohár – poslední den přihlášení

Školský pohár se koná 14. 6. 2019, dnes je poslední den přihlášení na turnaj.

Všechny propozice níže:

20190515_SP_PropoziceHlavPapirV1TV

20190515_SP_PozvankaSP_HlavPapirV1TV

20190520_sklskphr_plkt_A3_03

Na posledním turnaji ČPTour vítězí Petr Urban!

V posledním kole se hrála královská disciplína – 14.1 – nekonečná.

Hrálo se v Billiard centrum Kolbenka, v tomto roce poprvé v semifinále a finále bez omezení náběhů a s časovým rozhodčím. Semifinále a finále bylo vysíláno on-line a také bylo vše možno sledovat na našem výsledkovém servisu.

Poslední kolo České poolové tour

Dnes se hrají regiony – kvalifikace na poslední kolo České poolové tour 2019.

Do zítřka postupuje 17 lidí, alikvótní počty z regionů jsou vidět na Google Disk.

Výsledky jednotlivých oblastí sledujte v našem výsledkovém servisu.

 

Novinky z ostatních sekcí

CELOSTÁTNÍ ŽEBŘÍČEK
1 Žalman David MPC Pardubice 2009.2
2 Urban Petr MPC Pardubice 1437.6
3 Meisner Jan BC Harlequ´in Praha 1258.1
4 Zhou Longdi MPC Pardubice 1199.4
5 Tichý Jaroslav SK Billiard Centrum Praha 1184.4
6 Mihok Michal SK Delta Billiard Brno 1179.7
7 Vondráček Petr MPC Pardubice 1167.8
8 Růčka Radek MPC Pardubice 1157.2
9 Lebduška Filip MPC Pardubice 1117.3
10 Praus Tomáš MPC Pardubice 1113.3
11 Kníže Martin MPC Pardubice 1054.4
12 Hajdovský Marek MPC Pardubice 1040.3
13 Tužil Pavel MPC Pardubice 999.2
14 Bohůnek Jindřich SK Delta Billiard Brno 987.8
15 Vladyka Robin BC Harlequ´in Praha 987.8
16 Kapitančik Marcel MPC Pardubice 974
POŘADÍ ČESKÉ POOLOVÉ TOUR 2019