ME 2018 – shrnutí 8 ball

 

Sandra Krejčová

První zápas jsem hrála s Běloruskou, Dianisevichus Alisa, se kterou jsem sice prohrála 5:3, ale byl to boj. Ze začátku jsem prohrávala s nulou, jelikož jsem se nemohla přizpůsobit vlastnostem stolu, těžko se mi zvykalo a k tomu si se mnou začala pohrávat nervozita. Potom jsem však začala zápas otáčet a za stavu 4:3 jsem netrefila kouli č.8 a soupeřka mi dohrála její zbývající kouli a černou. Přesto jsem si zápas užila.

Druhý zápas byl s Rakušankou Riegler Anna. Ke stolu jsem přicházela s ledovým klidem a ten jsem si udržela až do konce. Soupeřka odešla s nulou. Zápas dopadl 5:0, moje první vítězství na ME. Třetí zápas byl můj poslední a to se Srbkou, Sarac Bojana. Opět jsem přišla s klidem, ale soupeřka mě třetí hrou rozhodila natolik, že jsem netrefila ani jednoduché koule. Uhrála jsem si jeden bod a za stavu 5:1 jsem vypadla z disiplíny 8 ball.

 

Petr Brancuský

První zápas sem dostal nakládačku 7:0 od Christiana Froehlicha, který předvedl velmi precizní bezchybnou hru. Druhý zápas sem hrál proti Egorovi Trifonovovi. Tento zápas sem měl vyhrát. Do stavu 4:4 jsem měl navrch a poté jsem udělal pár chyb, které pro mě byly osudové a zápas skončil 4:7.

 

Milan Tomeček

V prvním zápase jsem hrál proti Rakušákovi, kterej podstatě nehrál moc dobře a podle mě jsem mu dával příliš moc možností a nehrál jsem svůj standart, ale vyhrál jsem 6:1. Další zápas jsem hrál s Bulharem, kterej hrál dost dobře. Na začátku jsem mu dal čistou, pak jsem mohl dat další akorát jsem si zrovna blbě nahrál na černou a dal jsem mu šanci. Při celém zápase jsem mu dával příliš noc jednoduchých stolů na dohrání. Další den jsem hrál zápas s Finem kterej nehrál moc dobře. Měl to bejt vyhranej zápas ale odešla mě hlava a jedinej bod kterej jsem uhrál byl na čistou. Nevím jestli to bylo ze spánku nebo z něčeho jiného, ale necítil jsem zrovna nejlíp..

 

Calvin Washburn

První zápas s Mustafou ze Severního Kypru který den předním byl ve finále 10ball s Wiktorem. Začátek jsem začal vyhrávat ale místo 6:0 to bylo 3:3. Několik zbytečných chyb tohle způsobilo. Potom byl stav 6:4 pro mě dostal jsem na poslední 8 a já jsem se bál, že 8 mi udělá kick jestli to zahraju, tak jsem dal trochu větší ale kick i tak jsem dostal a dohrál a už potom celkové taky 6:7. První zápas v Béčku jsem zahrál výborně a vyhrál 7:2. Soupeř udělal 2 čistý, takže kanár bohužel nebyl.

Na konci Béčka jsem hrál s Norem co porazil Brancuse v 14.1. Začátek byl hodně špatný a prohrával jsem 1:5. Soupeř ještě k tomu hrál soft break a taky systematicky si stavěl koule, aby mu ty soft breaky vycházeli což mě docela vadilo, ale za celý zápas mu to vyšlo jen jednou tak jsem to potom ani nenahlásil. Jsem si dal time-out abych se vyrovnal. Pro mě největší motivace otočit zápas byl abych nebyl poslední ze spoluhráčů, jelikož Fífa už byl ve 32 a Brancus měl hratelného hráče. Potom už jsem hrál skoro bezchybně a dokázal jsem celý zápas otočit na 7:5. Byl jsem z toho opravdu šťastný. Ten zápas jsem opravdu nechtěl prohrát.

Potom byl los do 32 a dostal jsem Sanjina. Mě upřímně nevadilo koho dostanu, jelikož v osmičce jestli padají breaky a dáváš čistý tak je to docela jedno s kým hraješ. Dokonce jsem hrál vedle Fífy takže mě to osobně pomohlo. Ale začátek byl ještě horší než s Norem a bylo to najednou 6:1. Chyby do té doby jsem udělal docela dost a mohlo v klidu 4:3 pro mě, ale nebylo. Vzdávat se mi nechtělo, tak jsem bojoval dál a využíval každé šance co jsem měl. Otočil jsem to na 4:6 a měl ne nemožný stůl na dohrání, bohužel jsem minul trochu těžkou kouli a comeback byl zastaven. Kdybych býval porazil Mustafu tak určitě bych měl lepší los a myslím si, že bych se dostal i do čtvrtfinále, ale i tak myslím si že jsem zahrál nejlíp, jak jsem mohl a jsem spokojený s mým výsledkem.

 

Filip Lebduška

V prvním kole osmičky jsem dostal volný los, čili jsem čekal na soupeře, dostal se ke mě Stroem Micke z Finska. S ním jsem předvedl skoro bezchybnou hru a zápas jsem vyhrál 7:4 a ze zápasu jsem měl pocit, že se hrálo opravdu dobře. Tento mě bohužel v dalším zápase opustil.

Nastoupil proti mě Okurlar Ruhi-Can z Turecka. Oba jsme byli značně nervózní a na hře to bylo opravdu vidět. Občas přišli světlé momenty, například v podobě mé jedné čisté hry, ale celkově vzato jsme se u stolu dost střídali … Nakonec jsem prohrál 6:7 a ze zápasu jsem neměl vůbec dobrý pocit. Vím totiž, že tento zápas bych bez nervů a strachu z výhry, vyhrál s naprostým přehledem, …čili mě tato prohra opravdu mrzí.

Jako poslední disciplína nás čeká 9ball, ve kterém nemám úplně příznivý los, čeká mě Pehlivanovic Sanjin, takže každý palec, který mi budete držet bude hodně potřeba.

 

Veronika Hubrtová

V prvním kole 8 ball mě čekala celkem těžká soupeřka a to Line Kjoersvik. Znám, že dokáže hrát dobře, ale i hůř. Tento zápas bylo to druhé. Bohužel, já jsem z počátku využila jen několika jejích chyb, byla jsem dost nervózní, a na konci ona hrála lépe a tak jsem prohrála 4-6.

V B-straně pavouka na mě čekala Micha Beuriot z Holandska. Obě dvě jsme hrály pěkný pool. Bohužel pro ni, za stavu 5-5 dohrávala hru, ale už na předposlední kouli si špatně přihrála a tak mě zajímalo, co provede s černou, která byla blokovaná jednou mojí koulí. Zvolila véčko, velmi těžké, a to o kousek nevyšlo. Bohužel pro ni, jelikož zahrála prudkou ranou, černá spadla do protějšího středu a já tak vyhrála 6-5. V Last 32 mi los přisoudil Luisu Furberg. I ona dokáže dělat hodně chyb, ale tady jich dělala méně. Opět jsem byla nerozní a možná i méně koncentrovaná a tak jsem prohrála 3-6.

 

Miroslava Hubrtová

První zápas v 8 ball jsem hrála s Zwijnenburg Jum, bohužel jsem se nemohla vůbec soustředit, v herně bylo horko k zalknutí… Podle toho zápas vypadal, prohrála jsem 5 : 2. Když jsem se šla rozehrát před zápasem s Wessel Susanne bylo vymalováno, dávala naprosto všechno, prohrála jsem 0 : 5 skoro mne nepouštěla na stůl…

 

Petr Kavan

První zápas jsem hrál proti Němci Gerbetu Guidovi. Obával jsem se, že po predešlé noci strávené za volantem a cca jen půl hodinovém seznámení se se stolem bude moje hra nepřesná a budu mít problém s tempem na bílé. Naštěstí se to nepotvrdilo. Hrál jsem dle mého názoru kvalitní kulečník a se soupeřem jsme se přetahovali o vedení. Až do stavu 6:6. Poslední hru jsem byl na rozstřelu. Precizně a nad očekávání přesně jsem vyřešil docela těžký stůl a krásně si nahrál na poslední kouli č 8. Stopball na 40 cm a slavil bych své první vítězství na ME. Koule potopitelná snad i koštětem. Zapracovala hlava a já netrefil snad o 10cm. Soupeř dohrál. Prohra 6:7. Kdybych byl krtek, zalezl bych do nory a už nevylezl. No nic.

Druhý zápas. Dán Magle Theis. Když přicházel ke stolu, tak jsem si myslel, že si spletl stůl. Na seniora nevypadal. Tento zápas jsem hrál uvolněně a myslím, že i kvalitně. Výsledek 4:7 v můj neprospěch vypadá dost jednoznačně, ale v reálu to byl zápas vyrovnaný a v podstatě o potrestaných chybách. I můj soupeř při podávání ruky po zápase prohlásil, že náš zápas byl hodně kvalitní. (Tedy jestli jsem mu dobře rozuměl) Tak to je celé k osmičce. Ted čekám na devítku a budu fandit svým spoluhráčům, kteří postoupili dále.

 

Jan Mrňák

Osmička je mou oblíbenou hrou a tak jsem se těšil, že si po předchozích prohraných zápasech spravím chuť výsledkem i předvedenou hrou. Nevyšlo to :-(  Finský protivník v prvním kole udělal první chybu asi za stavu 5:0 pro něj. Nebyl jsem schopen dohrávat a tak to docela rychle skončilo 2:7 z mého pohledu.

Na večerní zápas jsem šel s odhodláním, konečně protrhnout šňůru nevýher. Po několika hrubých chybách a neschopnosti potopit pět koulí po sobě pro mne Evropa skončila prohrou 5:7. Jediné co při zápasech potěšilo je, že jsem nerozlámal tágo a budu si moci někdy doma šťouchnout ;-)

Díky všem za podporu.

 

Marek Hajdovský

V 8ball jsem do 1.kola dostal bronzového medailistu z 14.1 Mariusze Skoneczneho z Polska. Sehráli jsme spolu už docela dost zápasů, takže jsme se neměli čím moc překvapit. Bohužel začátek zápasu se mi těžce nepovedl, prohrával jsem 3:7, nicméně jsem se nevzdal a vydřel zpět na 7:7. Mariuszovi se ovšem povedl skvělý rozstřel a bez problémů zápas zavřel čistou hrou. V béčku mě čekal Peteris Ermansons z Lotyšska, se kterým předtím hrál Honza Meisner. Příliš se mi sice strkově nedařilo stejně jako v předchozím zápase, nicméně dobrou pasáží uprostřed zápasu, kdy jsem soupeři odskočil o 3 hry, jsem získal výhru 8:5.

Na konci béčka jsem dostal holandského reprezentanta Tima de Ruytera. Hrál jsem velmi dobře, hezky jsem trestal chyby, ale bohužel soupeř taky. Za stavu 6:4 i 6:5 mi utekla bílá do kapsy a to soupeř jeho kvalit nepromíjí. Za stavu 6:7 jsem se díky dobré taktice zachránil ještě v zápase a dotáhl na 7:7,ale opět přišel skvělý rozstřel od soupeře a vítězná čistá.

 

Jan Meisner

První zápas proti Lotyšovi byl od začátku až do konce v takovém klidném tempu. Soupeř nebyl ničím nebezpečný, mě se sice příliš nedařilo, ale byla z toho výhra 8:5. Druhé kolo proti silnému Polákovi Skoneczny. Zápas to byl velmi kvalitní od obou s minimem zbytečných chyb. Za stavu 7:7 měl bohužel break soupeř, takže čistá nakonec. Tento zápas byl ode mne jeden z nejlepších tady na turnaji.

Na konci b-strany jsem potkal Kypřana, který ze začátku nemohl trefit nic, díky tomu jsem si vytvořil náskok pár bodu, potom ještě 6:3. Od té doby se zápas jakoby otočil. Jemu začalo vycházet vše a já zabrzdil. Výsledkem bylo 5 prohraných her v řadě při střídavém breaku, což by se mi stávat nemělo. Tento zápas mě hodně mrzel, protože vím, že jsem ho měl vyhrát. Osmičku nemohu hodnotit příliš pozitivně. Teď se těším na týmy a závěrečnou devítku a doufám, že budu ještě pokračovat v dobrých výsledcích.

 

David Žalman

Při prvním zapase v 8ball s Francouzem Rimbot, Nicolas jsem zvolil taktiku soft break a nechat soupeře vyšťavit. To se vcelku povedlo, protože první rozstřel jsem dohrál a Francouz vedle mě koukal jak sova a uznal hmmm dobré. Druhý rozstřel se snažil dohrát a nepovedlo se a opět bod pro mě. Další opět nesmyslná ťukaná a čistá. Kluci z publika říkali, že se jim z toho dělalo špatně a hrát by se mnou nechtěli, takže taktika zabrala. Druhý zapas s Kazakisem nebyl úplně v mé režii a naopak ho mé rozstřeli bavily řešit a nijak ho to nerozhodilo. Po zápase jsem se omlouval za soft-breaky a on se smál.

Třetí zápas se Španělem Silva Miguel, který hraje opravdu velmi dobře, začal hodně nervózně pro nás oba. Za stavu 1:1 jsem si vzal time-out a šel si promluvit s Verčou jak se mám vzchopit. Pomohlo mi to a začal jsem si postupně věřit. Bohužel od stavu 5:5 mi nespadl ani jeden rozstřel a to rozhodlo celý zápas bohužel v můj neprospěch. Teď už jsem však odhodlaný v 9ball pustit se hry, kterou umím.

 

Petr Urban

V prvním kole jsem jako jeden z mála obdržel volný los. Na konec A strany ke mně postoupil Rus Andrey Seroshtan. V zápase mi soupeř utekl na 6:2. Nic jsem nevzdal a dohrával jsem, co šlo. Nastal klasický stav 7:7 a mám rozstřel. V úvodu zápasu mi dvakrát padá bílá na střed a soustředím se, abych bílou opět nepotopil, což se mi vlastně daří, ale bílá padá kopancem do zadní kapsy a soupeř bez problémů dohrává = 7:8. Na konci B strany mě čekal Kypřan Altur Onuc. Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale za vyrovnaného stavu se mi podařilo soupeře přetlačit a vítězím 8:6.

Los do “ LAST 64 “ mi přiřadil Dána Loftyho Bahrama. Před zápasem jsem si věřil, ale soupeř nastoupil v neuvěřitelném tempu. 2x neúspěšný můj rozstřel, jedna chyba, 4 soupeřovy čisté hry a po malé chvíli je stav 7:0. Za tohoto stavu přichází jediná chyba Dána, ale bohužel nepotápím černou přes celý stůl a v zápase prohrávám nepopulárním „kanárem“ a tohoto Dána tipuji na horkého adepta na medailové umístění. Nyní se soustřeďme na 9Ball a týmy.!!!

 

Roman Hybler

První zápas byl fajn. To jsem se cítil dobře, vyhrál jsem 8-4 myslím. Pak druhý zápas a to jsem prohrál. V tom zápase jsem viděl, že to není tak lehký na rozstřely. Ty špatný roztřely, tam padaly koule, ale u těch lehce dohratelných ne. Zkusil jsem soft break, i jinak na pozici bílé, ale to už bylo pozdě a tak jsem prohrál. Jako předtím taky v desítce, tam mě taky ty rozstřely rozebraly.

A můj další zápas s Chinakovem v last 64, jsme oba dva hráli fakt dobře, ale vyhrát mohl jen jeden a já jsem prohrál. Dvakrát mi nic nespadlo z rozstřelu a to rozhodlo o tom, že jsem prohrál 4-8. Je to škoda, protože ten den jsem se cítil vážně dobře, mohl jsem se dostat fakt daleko. Ale tady jsou hodně dobří hráči, takže je to těžký a rozhoduje i trochu štěstí u losu, a já ho zatím měl pokaždé tu horší variantu.

Další hlavní zprávy

Rozhovor s Davidem Žalmanem vítězem prvního turnaje ČPtour

Davide blahopřeji k vítězství v prvním turnaji v nové sezóně. Ve finále si byl se svým týmovým parťákem Petrem Urbanem, takže asi splněný sen?

Děkuji, ne že by to byl vyloženě splněný sen, ty mám trošku jiné, ale mít takové klubové finále v nejvyšší soutěži vždy potěší nejenom hráče, ale také celý klub.

Federal Cup 2019 – vítězství!

Sedmý ročník Federal cup se konal v Centrum Chodov, obrovském nákupním centru v Praze.

První den v sobotu nastoupily týmy k vzájemnému souboji formátem Mosconi cupu.

Federal Cup 2019 již za dva dny!

Federal Cup 2019 se uskuteční tuto sobotu a neděli 16. a 17. února 2019 v prostorách CENTRUM CHODOV!

Zápas pěti proti pěti z České a Slovenské republiky se bude konat již posedmé. Zápas bude opět podle formátu Mosconi Cup, který se těší velké oblibě a to v disciplíně 9 ball. 

Přinášíme malé představení obou týmů:

 

Junioři – rozhovor s vítězem MR 8 a 10 ball

1)  Gratuluji k vítězství na Mistrovství ČR juniorů v 10 a 8 ball, máš výborně nakročeno do juniorské reprezentace. Jsou tato vítězství pro Tebe překvapením nebo jsi to tak trochu „očekával“? :) 

Vítězství jsem rozhodně nečekal, ve sportu se dopředu nedá očekávat vůbec nic. Ale protože je to moje poslední republika, chtěl jsem dojít co nejdál, aspoň do semifinále.

 

První turnaj ČPTour 2019 ovládl David Žalman

Na první turnaj série se přihlásilo 57 účastníků, přišlo 56, jeden se pro nemoc omluvil.

První den turnaje se hrály skupiny rozdělené do dvou heren – Harlequin Praha a Balabuška Praha. Nasazení bylo podle souhrnného žebříčku 2018 (uveřejněného v článku o MR 14.1). Skupiny byly po šesti a pěti hráčích, jedna po čtyřech, tam nepřišel omluvený nemocný hráč.

Federal Cup 2019

Federal Cup 2019 se uskuteční v sobotu a neděli 16. a 17. února 2019 v prostorách CENTUM CHODOV!

Zápas pěti proti pěti z České a Slovenské republiky se bude konat již posedmé. Zápas bude opět podle formátu Mosconi Cup, který se těší velké oblibě a to v disciplíně 9 ball. 

Oba dva dny budou zápasy začínat v 10:00 hodin a končit se bude v sobotu kolem 18 hodiny a v neděli nejspíš kolem 16 hodiny.

Přijďte podpořit naše hráče i jejich protihráče!

 

Federal Cup 2019 – výběr Česká republika

Petr Urban, MPC Pardubice

Jan Meisner, Harlequin Praha

Roman Hybler, Delta Brno (1. PBC Bad Saulgau)

David Žalman, MPC Pardubice

Michal Gavenčiak, Billiard Stars

 

nehrající kapitán: Robin Vladyka

 

Federal Cup 2019 – výběr Slovensko

Jaroslav Polách, ŠBK Komárno

Balázs Koles, ŠBK Komárno

Lukáš Kováč, 1.BC ELITE KAMIPROFIT Bratislava

Tomáš Krovina, BK Kanianka

Jakub Koniar, 1.BC ELITE KAMIPROFIT Bratislava

nehrající kapitán: Samuel Koniar

plkt_2019_A3_federal_cup

Soutěže 2019

Vážení přátelé kulečníku,

Začíná nová sezóna, sezóna 2019, v které je proti předchozím několik změn. Změny byly motivovány přiblížením se evropským soutěžím a jejich běžným formátům, a také zrychlením a zatraktivněním turnajů.

Tento týden začínáme baráží týmů, další týden 19. – 20.1. se bude hrát první kolo týmů, poté MR juniorů v Pardubicích, a tak dále vše je uveřejněno v našem kalendáři v xls a také Google kalendáři.

Nezapomeňte se hlásit v naší on-line registraci na poolbilliard.cz!

 

Mistrovství světa je u konce – vítězem je Joshua Filler

 

Mistrovství světa 2018 v 9 ball je u konce. Vyhrál teprve jednadvacetiletý Joshua Filler z Německa, který ve finále porazil obhájce titulu Carla Biada z Filipín a překazil mu tak obhajobu.

Níže přinášíme ještě shrnutí od Romana Hyblera, který samozřejmě se svým výkonem nebyl spokojen.

 

Zpravodajství z MS mužů v Kataru od Romana Hyblera

 

Přinášíme Vám krátké zpravodajství od Romana Hyblera po prvním hracím dni.

 

Mistrovství světa mužů 2018 v Kataru – reprezentuje Roman Hybler!!!

 

Mistrovství světa mužů 2018 v 9 ball se odehrává opět v Kataru, v Dauhá, kdy hlavní část turnaje startuje od 14. prosince a končí 16. prosince 2018. Turnaj se v Kataru odehrává již poosmé v řadě.

Další zpravodajství

Rozhovor s Davidem Žalmanem vítězem prvního turnaje ČPtour

Davide blahopřeji k vítězství v prvním turnaji v nové sezóně. Ve finále si byl se svým týmovým parťákem Petrem Urbanem, takže asi splněný sen?

Děkuji, ne že by to byl vyloženě splněný sen, ty mám trošku jiné, ale mít takové klubové finále v nejvyšší soutěži vždy potěší nejenom hráče, ale také celý klub.

Federal Cup 2019 – vítězství!

Sedmý ročník Federal cup se konal v Centrum Chodov, obrovském nákupním centru v Praze.

První den v sobotu nastoupily týmy k vzájemnému souboji formátem Mosconi cupu.

Federal Cup 2019 2. hrací den

Federal Cup 2019  2. hrací den

Práve začíná druhý hrací den utkání reprezentačních poolbilliardových výběrů ČR a SR, kdy český tým po prvním dni vede nad výběrem Slovenska 8-3. Zápis výsledků a nasazení do zápasových bloků  ZDE. Zápasy lze on line sledovat na tomto live streamu.
VVspoolbilliard.

 

FEDERAL CUP začal

FEDERAL CUP 2019

Právě se v obchodním centru Chodov odehrává 7. ročník utkání reprezentací České a Slovenské republiky FEDERAL CUP 2019.

Live stream můžete sledovat na tomto odkazu.

 

Výsledky jednotlivých zápasů jsou na zde.

Přejeme dobrý strk hráčům obou reprezentačních výběrů.

 

VVs poolbilliard

Federal Cup 2019 již za dva dny!

Federal Cup 2019 se uskuteční tuto sobotu a neděli 16. a 17. února 2019 v prostorách CENTRUM CHODOV!

Zápas pěti proti pěti z České a Slovenské republiky se bude konat již posedmé. Zápas bude opět podle formátu Mosconi Cup, který se těší velké oblibě a to v disciplíně 9 ball. 

Přinášíme malé představení obou týmů:

 

Junioři – rozhovor s vítězem MR 8 a 10 ball

1)  Gratuluji k vítězství na Mistrovství ČR juniorů v 10 a 8 ball, máš výborně nakročeno do juniorské reprezentace. Jsou tato vítězství pro Tebe překvapením nebo jsi to tak trochu „očekával“? :) 

Vítězství jsem rozhodně nečekal, ve sportu se dopředu nedá očekávat vůbec nic. Ale protože je to moje poslední republika, chtěl jsem dojít co nejdál, aspoň do semifinále.

 

První turnaj ČPTour 2019 ovládl David Žalman

Na první turnaj série se přihlásilo 57 účastníků, přišlo 56, jeden se pro nemoc omluvil.

První den turnaje se hrály skupiny rozdělené do dvou heren – Harlequin Praha a Balabuška Praha. Nasazení bylo podle souhrnného žebříčku 2018 (uveřejněného v článku o MR 14.1). Skupiny byly po šesti a pěti hráčích, jedna po čtyřech, tam nepřišel omluvený nemocný hráč.

I. kolo ČPTour 2019

Dnes se hraje první kolo České poolové tour 2019 Open 8 ball.

Hrají se skupiny ve dvou hernách, Balabuška Praha a Harlequin Praha, do pěti vítězných, střílí vítěz, postupují tři ze skupiny, kromě té, kde jsou čtyři lidé, nedorazil Dávid Erös ze zdravotních důvodů.

Sledujte jako vždy on-line na našem výsledkovém servisu.

Nasazení hráčů do heren – ČPTour OPEN 8 ball

Nasazení bylo provedeno podle souhrnného žebříčku ČPTour 2018 + MČR jednotlivců 2018, hráči, kteří uvedené soutěže minulý rok nehráli, byli nasazení náhodně.

Je nalosováno do jedenácti skupin, devět pětičlenných a dvě šestičlenné. Postup ze skupiny do pavouka je podle soutěžního řádu.

Postupují všichni z prvního a druhého místa, ze třetích míst deset, tedy jeden nepostupující z třetího místa.

O postupu z třetích míst rozhoduje:

1) koeficient vyhrané/ prohrané hry ze zápasů ve skupině

2) při rovnosti koeficientů porovnání, v kolikačlenné skupině tohoto koef. hráč dosáhl. Kdy při rovnosti koeficientů hráče ze skupiny 5ti členné a 5členné by byl lépe hodnocen hráč ze skupiny 6tičlenné.

3) V případě, kdy nebude možné určit postupujícho hráče, bude rozhodnuto o postupujícím formou penalt

Nasazení_I_kolo_ČPTour v pdf

 

 

 

 

 

Federal Cup 2019

Federal Cup 2019 se uskuteční v sobotu a neděli 16. a 17. února 2019 v prostorách CENTUM CHODOV!

Zápas pěti proti pěti z České a Slovenské republiky se bude konat již posedmé. Zápas bude opět podle formátu Mosconi Cup, který se těší velké oblibě a to v disciplíně 9 ball. 

Oba dva dny budou zápasy začínat v 10:00 hodin a končit se bude v sobotu kolem 18 hodiny a v neděli nejspíš kolem 16 hodiny.

Přijďte podpořit naše hráče i jejich protihráče!

 

Federal Cup 2019 – výběr Česká republika

Petr Urban, MPC Pardubice

Jan Meisner, Harlequin Praha

Roman Hybler, Delta Brno (1. PBC Bad Saulgau)

David Žalman, MPC Pardubice

Michal Gavenčiak, Billiard Stars

 

nehrající kapitán: Robin Vladyka

 

Federal Cup 2019 – výběr Slovensko

Jaroslav Polách, ŠBK Komárno

Balázs Koles, ŠBK Komárno

Lukáš Kováč, 1.BC ELITE KAMIPROFIT Bratislava

Tomáš Krovina, BK Kanianka

Jakub Koniar, 1.BC ELITE KAMIPROFIT Bratislava

nehrající kapitán: Samuel Koniar

plkt_2019_A3_federal_cup

CELOSTÁTNÍ ŽEBŘÍČEK
1 Žalman David MPC Pardubice 1936.5
2 Tichý Jaroslav SK Billiard Centrum Praha 1472.7
3 Urban Petr MPC Pardubice 1468.3
4 Meisner Jan BC Harlequ´in Praha 1456.9
5 Zhou Longdi MPC Pardubice 1346.5
6 Praus Tomáš MPC Pardubice 1306.9
7 Hajdovský Marek MPC Pardubice 1304.8
8 Tužil Pavel MPC Pardubice 1262.3
9 Vondráček Petr MPC Pardubice 1238.8
10 Lebduška Filip MPC Pardubice 1221.3
11 Růčka Radek MPC Pardubice 1214.4
12 Švestka Martin MPC Pardubice 1139.3
13 Kníže Martin MPC Pardubice 1123.8
14 Vladyka Robin BC Harlequ´in Praha 1123.7
15 Rush Andrew SK Delta Billiard Brno 1099.2
16 Bohůnek Jindřich SK Delta Billiard Brno 1061.8
POŘADÍ ČESKÉ POOLOVÉ TOUR 2019

Novinky z ostatních sekcí