ME 2018 – pohledy hráčů na 10 ball

 

Petr Brancuský

První zápas jsem nastoupil proti Cidamovi Dogukanovi, který hrál velmi dobře. Mně bohužel štěstí vůbec nepřálo a prohrál jsem 4:7. Svůj další zápas jsem sehrál s Sogularem Enisem. Tento zápas byl zatím můj nejlepší na této Evropě. Až na pár chyb sem se cítil výborně a také jsem tak hrál. Nakonec jsem tento zápas vyhrál 7:2, čímž jsem prolomil řadu svých proher. V last 32 jsem hrál s velmi dobrým ruským hráčem Iliou Nekleenovem, který potvrdil své kvality a porazil mě 7:2. Trochu mě mrzí, že jsem do tohoto zápasu nevstoupil lépe, ale už s tím nic neudělám. Teď se budu soustředit na zítřejší týmy a zbylé disciplíny.

 

Milan Tomeček

V desitce v prvním zápase jsem dostal jako prvního Fina kterej hrál poměrně slušně. ze začátku jsem dělal dost chyb a prohrával jsem 0:3 poté jsem si vzal time out abych se uklidnil a skóre jsem vyrovnal na 3:3 poté vyhrál jeden frame a poté jsem dohrál celej zápas na 6:4. Další zápas jsem hrál s Polákem kterej hrál hodně dobře.Podle mého výkonu jsem dělal zbytečné chyby a dával jsem mu moc šancí při otevřeném stole. Tento zápas jsem prohrál 1:6. Poslední zápas jsem hrál s Němcem s kterým jsem nehrál svůj standard a dal jsem mu 3 dárky přičemž jsem mohl vyhrát zápas 6:3 místo toho jsem ho prohrál 3:6.

 

Calvin Washburn

První zápas prohra 3:7 proti Sanjin. Druhý zápas na konci B strany velmi těsná výhra 7:6. Potom v poslední 32 jsem hrál hrozně a prohrál 2:7.

 

Filip Lebduška

10 ball pro mne bohužel nebyl o nic úspěšnější nežli 14.1 nekonečná. V prvním zápase jsem dostal Shopik Uladzislau. První dvě hry naneštěstí úřadovala smůla v podobě dvou „shocků“ na předposledních koulích … Toto soupeře dostalo do sedla a předváděl v podstatě bezchybnou hru, kterou dotáhl až do konce a já už neměl kromě opravdu vydřených šancí možnost se zápasem něco udělat
Druhý zápas jsem hrál proti Viitanen William. Zápas to byl kvalitativně vyrovnaný, nedělali jsme ani jeden moc chyb, jediné co, tak jsem si nešťastně nahrál na jednu desítku, kterou jsem minul a 3 zkažené pozice bílé koule, po kterých jsem se musel dostávat ze svých jistot, toto rozhodlo.
Myslím si, že jsem udělal vše co bylo v mých silách a zahrál jsem dva pěkné zápasy, jediné co chybělo byla trocha štěstí, tak držte palce ať se ho ta trocha dostaví.

 

Veronika Hubrtová

Hned na začátku řeknu, že jsem věřila ve více než jen jeden vyhraný zápas. První zápas tomu i nasvědčoval, že konečně trochu hraji trochu svoji hru bez křeče a ustrašenosti. První výhra nad Silvií Gaudino z Itálie. To byl povedený zápas z mé strany, i když pár chyb tam samozřejmě bylo. Druhý zápas proti Olivii Czuprynské z Polska byl jiný šálek kávy. Olívia mě tam jednoduše moc nepouštěla a když už ano, já netrestala. Prohra 1-6. Další zápas v B straně pavouka mě čekala Pia Filler. Technicky velice dobrá hráčka, ale od začátku jsem věděla, že s ní mohu hrát. Dostala jsem se do vedení, ale bohužel udělala dvě zásadní chyby. Netrefená desítka na 3-0 a pak další devítka. Ona se vrátila do zápasu, který hrála velmi pomalu, ale ve chvíli nasazení časového rozhodčího jí čas nedělal problém a skvěle svou hru změnila. Poté už byla na koni ona, a já bohužel už nereagovala. Desítka končí, doufám, že navážu na zápas s Italkou. Takovou hru bych chtěla předvádět.

 

Jan Mrňák

Díky volnému losu v prvním kole jsem se dostal na stůl až ve čtyři odpoledne a moc si toho ze zápasu nepamatuji. Výraz ve tváři norského soupeře se mi vůbec nelíbil, ale hrál celkem slušně a já nepodal dobrý výkon. Dotáhnul jsem sice z 1:4 na 5:5, potom ale stejně 7:5 prohrál. Nepočítá se zkrátka výraz obličeje nýbrž potopené desítky. Stejně se ale budu dál snažit si to užívat.Na konci B mě čekal německý soupeř, kterého znám. Uvolněná atmosféra v devět ráno přispěla určitě k tomu, že jsme hráli docela pěkně. Pár slušných jistot, nějaká ta náhodná jistota a pár chyb na obou stranách nás přivedlo k nasazení časového rozhodčího za stavu 5:5 myslím. Hned první frame s časem jsem dal čistou ;-) Asi bych měl hrát celkově rychleji… V další hře bylo pár hrubých chyb z obou stran a vrcholem byla asi ne úplně jednoduchá desítka na vítězství, kterou jsem nejen nedal, ale ještě jsem potopil bílou. V poslední hře nebylo po rozstřelu co hrát a po chvilce přetahování se dostal na stůl soupeř a hezky to dohrál. Potěšilo mě, že potom hrál asi ještě lépe a dostal se minimálně do čtvrtfinále. 

 

Marek Hajdovský

V 10ball byl mým prvním soupeřem juniorský mistr Evropy Andreas Madsen z Norska. Přežil jsem počáteční nervozitu skrz dobrou defenzivu a pak jsem hrál už v pohodě, naopak soupeř znervózněl a začal dělat chyby. Výsledek 8:3 pak odpovídá předvedené hře. V dobré hře jsem pokračoval i ve 2.kole, ale tady na mě čekal člen evropského týmu pro Mosconi Cup 2017 David Alcaide. K tomuto zápasu můžu říct asi tolik, že každý získaný bod byl 100% zasloužený a každá chyba byla potrestána, neskutečně jsem si tuhle bitvu užil. I David mě chválil za pěkný souboj, takže i když skóre bylo 3:8, tak jsem z toho zápasu měl skvělý pocit. Tenhle pocit bohužel nepřetrval do dalšího zápasu s Norem Matiasem Saetre, který jsem si zkazil vlastní hloupostí sám ještě před jeho začátkem, když jsem si k večeři dal z nevědomosti jídlo obsahující lepek. Tím jsem sám sobě s mojí alergií na lepek vystavil konečnou, moje hra přestala kompletně fungovat a soupeř, který nehrál příliš dobře, moji nemohoucnost prostě využít musel. Sice jsem bojoval, ale bez strku a míření to na lepší výsledek než 4:8 nestačilo. Tohle mě štve mnohem víc, než kdybych hrál špatně, ale minulost nezměním, musím se dívat na další disciplíny.

 

Jan Meisner

První zápas proti Rusovi, rychlý a útočný od obou. Oba jsme se trápili na breaku, takže rozhodovaly dohrávky. V rozhodující hře mu spadla bíla, já se ale hned druhým přívodem ztratil, zkusil jsem véčko, které nevyšlo a byl konec.
Druhý zápas proti Kypranovi jsem začal dobře, vytvořil jsem si pohodlný náskok, skvěle mi chodily breaky, ze kterých jsem dělal body plus pár jeho nespadlých a i přes pár chyb ke konci jsem vyhrál 8:5.
Na konci b-strany těžký soupeř z Dánska, který porazil v prvním kole Davida Žalmana. Musím říct, že to byl ode mě zatím nejlepší zápas tady na turnaji. Poziční hra, potápění, hra na jistotu, breaky, celkově uvolněná hra, prostě vše se sešlo tak jak mělo, a i přes jeho dobrou hru z toho bylo vítezství 8:6.
Za čarou v last 64 jsem se nalosoval k 18ti letému Rusovi, juniorský mistr světa. Zápas od začátku až do konce bez breaku, což mě překvapilo, protože zápasy předtím byly v tomto nadprůměrný a nedělal jsem nic jinak. Do poloviny zápasu, stavu 3:4 to byly spíš taktické hry, na kterých jsem udělal dva body, což mě taky překvapilo. :D Pak přišlo pár zbytečných chyb ode mě a soupeř je využil.
Desítku hodnotím i tak pozitivně, hraje se mi lehce, uvolněně a bez stresu.

 

David Žalman

V prvním zápase 10ball jsem se nalosoval na Kristoffersena, cítili jsme se hodně nervózně a bylo to velice znát na naší hře. Kasper se chytil dříve než já a proto jsem si za stavu 1:4 vzal timeout. Když jsem se vrátil, řekl jsem si pojďme do toho, ovšem hnedka z rozstřelu bum bílá. Další hra jump a bum bílá. Další rozstřel bum bílá, prostě jsem se neměl kde chytnout a skončilo to 2:8. Druhý zápas nebyl o moc lehčí s Mariuszem Skonecznym. Celou dobu jsem vedl a hrál opravdu velice slušné jistoty, ale bohužel na Poláky to evidentně nestačí. 3x měl dva fauly a ani jednou se mi nepodařilo ho donutit na třetí. Konečné skóre bylo 5:8.

 

Petr Urban

První zápas jsem hrál s domácím Holanďanem Rempe. Zápas byl vyrovnaný s několika chybami na obou stranách. V zápase nastala za stavu 4:5 v můj neprospěch zajímavá situace. K protihráči přišel rozhodčí, že má na stole mobilní telefon a to znamená ztrátu hry tudíž stav 5:5. Následující hru se mi nepodařilo dohrát a prohrávám 5:6. V tu chvíli dorazil další rozhodčí, že rozhodnutí bylo špatné, že Holanďan měl dostat pouze napomenutí a odečetl mi bod = 4:6. Kdybych s tímto rozhodnutím nesouhlasil, nemohli by mi bod zpětně odebrat, ale to mě bohužel v zápalu boje nenapadlo a je to pro mě ponaučení pro příště a v zápase nakonec prohrávám 6:8. V B straně mě čekal Slovinec Zajc Miha. V zápase se mi daří už mnohem lépe a vyhrávám přesvědčivě 8:2. Na konci B strany mě čekal Švéd Adrian Weiss. Zápas byl kvalitní s řadou bezchybných dohrávek. Soupeř v úvodu při přetahované na jistotách trefuje 2x těžké dlouhé véčko a ujímá se vedení 4:1. Beru si time-out a soupeř ihned hraje čistou a náskok 5:1 se mi daří zkorigovat pouze na 5:8. V zápase jsem byl nejvíce spokojen se svým výkonem, ale bohužel soupeř mi žádnou šanci nedal. Věřím v další šance na následujících disciplínách. :D

 

Roman Hybler

První zápas jsem vyhrál lehce. Cítil jsem se dobře od čtrnáctky, tak jsem si to vzal sebou a vyhrál 8-4. Dalšího soupeře jsem vůbec neznal. Byl to Španěl a oba dva jsme začali špatně a pak jsem se do toho dostal. Prohrával jsem 3-4 a pak jsem to zvrátil na 7-4 a pak nevím, co se stalo. A najednou z ničeho nic hrál on dobře a já jsem už jen 2x šel na stůl do basy a nebylo to nic skvělého, ale on to využil a dohrál. Jeho hry taky dohrál a tak jsem prohrál 7-8. Další zápas s Nickem van den Bergem. Znám ho, už jsem s ním hodně krát hrál a měl jsem dobrý pocit. Ze začátku jsem vedl 1-0. Udělal jsem jednu chybu a zdálo se, že to bude 1-5, ale on udělal chybu na desítku, tak jsem snížil na 2-4. A pak jsem hrál perfektně do stavu 7-5 pro mě a pak jsem měl, no víš jak to je, potřebuješ trošku štěstí u breaku, to jsem neměl a ke konci jsem měl smůlu jednou s basou, že to viděl o centimetr asi a pak další, když jsem byl zabasovanej a hrál jsem přes mantinel, že když trefím osmičku, tak by spadla jednička doprostřed. Ale to jsou takovýhle malý štěstí a to člověk potřeboval, ale to nešlo, neměl jsem ho a tak jsem prohrál. Ale hrajeme týmy a tak věřím, že to zvládneme proti Slovákům, je to malé derby, tak doufám, že to vyhrajeme.

Další hlavní zprávy

Rozhovor s Veronikou Hubrtovou, vítězem čtyřboje MR žen

Veroniko, opět rozhovor, opět si ovládla čtyřboj MR a vyhrála všechny disciplíny. Samozřejmě blahopřání. Jak to bylo tentokrát těžké?

Robine, děkuji. Musím říct, že těžké je to každý rok. Některá disciplína mi vyjde skvěle, jiná hůř, nějaká tak na půl. Ale obhajovat každý rok není opravdu snadné. Holky se zlepšují a já musím makat, pořádně se soustředit u každé koule. Letos jsem měla nejtěsnější vítězství s Kačkou Kotolanovou z Brna, kdy jsem vyhrála v semifinále na náběhy 66-60. Několikrát mi při rozrážení trojúhelníku spadla bílá koule a můj náskok byl pryč a Kačka hrála skvěle. Ke konci zápasu jsem to už taktizovala na náběhy. Pokud by, ale byla možnost zápas dohrát, tak bych do toho šla, ale nechtěla jsem jít do rizika, tak jsem nešla a raději třeba udělala taktický faul, což Kačce vzalo jeden náběh.

Rozhovor s Michalem Gavenčiakem, vítězem MR 9 ball

Michale po osmičce, kde jsi skončil už mezi šestnáctkou, tentokrát vítězství.

Vrátil bych se k osmičce, tam jsi dvakrát prohrál, máš k tomu co říci, špička se u nás zlepšila nebo ti to ten den moc nešlo?

Veronika Hubrtová obhájila všechny tituly na MČR žen 2018

 

Mistrovství republiky žen v disciplíně 9 ball se uskutečnilo v neděli 14.10. 2018 v Maple Pool Club Pardubice.

 

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

9 BALL International North Cyprus Youth Team Cup 2018

 

Ve dnech 9-13. října 2018 se konal mezinárodní juniorský turnaj na Severním Kypru, kam jsme dostali pozvánku od federace na Severním Kypru, přímo od prezidenta federace Aşkına Burcu.

Na turnaj byli nominováni Petr Brancuský ml. (MPC Pardubice), David Mrázek (BC Metropol České Budějovice), Adam Trhlík (BC Metropol České Budějovice) a jako vedoucí reprezentace Petr Brancuský st. (MPC Pardubice).

MR žen 2018 – 14.1 nekonečná

 

 

Mistrovství republiky žen ve 14.1 nekonečné se uskutečnilo v sobotu 13.10. 2018 v Maple Pool Club Pardubice.

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

Gavenčiak vítězem mistrovství republiky v devítce!

Na kvalifikaci devítky dorazilo v sobotu do Balabušky 45 ze 47 přihlášených hráčů. Sestava byla poměrně silná, mezi favority postupu patřili například Gavenčiak, Kraušner, Bohůnek výborní hráči let minulých i současných.

Nakonec postoupili všichni jmenovaní, k zajímavé situaci došlo ve skupině D, kde byly hrány tzv. penalty. Z této skupiny postoupil nakonec i třetí, který měl nejlepší koeficient ze všech třetích ve skupinách.

Rozhovor s Janem Meisnerem

Honzo, poprvé jsi získal titul v osmičce, přitom konkurence byla velmi silná.

Jak jsi vnímal, že spolufavorité – Marek Hajdovský, skončil na konci B strany, a Michal Gavenčiak v šestnáctce, sledoval jsi, jak hrají, máš k tomu co říci?

Z tohohle titulu mám asi takovou radost jako by to byl můj první, protože v osmičce se mi na turnajích pravidelně moc nedaří. Marka jsem příliš nesledoval, ale to, že na konci B strany prohrál s Adamem Houdkem, není zas takové překvapení. Na Michala jsem se díval dost, protože jsem věděl, že ho potkám už ve druhém kole, ale Alex Samorodov proti němu zahrál skvěle a zároveň Michal dělal chyby, které u něho nejsou zvykem. To, že se v šestnáctce nalosoval k Davidovi Žalmanovi a prohrál, také není velké překvapení, David je kvalitní hráč už dlouhou dobu, plus jeho obranné brejky Michalovi asi příliš nevoněly. Celkové umístěni těchto hráčů je ale rozhodně velké překvapeni.

Tvoje cesta pavoukem tentokrát byla pohodová, v šestnáctce jsi hrál s Milanem Ugrinem, jedním z překvapení turnaje, jste kluboví spoluhráči, bylo to překvapení i pro tebe?

To ano, cestu pavoukem jsem měl pohodovou, ale je pravda, že soupeři mi to hodně usnadnili. Především Pavel Halamka v prvním kole, nebýt pár jeho zbytečných chyb na koncích her, mohl jsem klidně prohrát. To že se Milan Ugrin dostal až do šestnáctky beru jako největší překvapení celého turnaje, protože hraje chvíli. Má ale talent, trénuje skoro denně, nebojí se hrát s lepšími hráči, a to ho posouvá. Pokud bude takto pokračovat, může se dostat daleko. Když nepočítám finále, tak právě on mi za celý turnaj dokázal zahrát nejvíc her.

Ve čtvrtfinále jsi sestřelil J.Strádala 7:1, přitom se předtím prezentoval velmi solidní hrou, bylo to utkání tak  jednoznačné, totéž platí i pro zápas s Davidem Žalmanem(7:1), který předtím porazil Gaviho?

Čtvrtfinále bylo také pohodové, jak výsledkově tak i herně. Obecně celý den se mi hrálo dobře, cítil jsem, že vše mi vychází tak jak má. S Davidem hraju vždycky rád, jsou to rychlé a útočné zápasy, ale teď v osmičce jsem si na něj příliš nevěřil. Když jsem viděl jeho předchozí zápasy, hrál skoro bezchybně v tom svém tempu a nejvíc mě děsily ty jeho brejky. Několikrát i s trochou štěstí se mi dařilo je vyřešit hned z první nebo druhé koule, a to zřejmě rozhodlo. Ale rozhodně jsem čekal mnohem větší bitvu jako vždy.

Ve finále na tebe čekal Petr Urban, s kterým máš velmi pozitivní bilanci v ostatních disciplínách, ale v osmičce ne. Minulý rok nad tebou vyhrál na MR v devítce, utkání jsi měl pod kontrolou většinu zápasu, čím myslíš, že to je? Forma? Nebo jsi postoupil na vyšší úroveň?

S Petrem osmičku hraju nerad. Téměř vždy mě přehraje lepší taktickou hrou. Zápas byl celý o problémech na brejku. Nic nám nepadalo, takže jsme si dohrávali stoly navzájem. Pak se mi, snad jedinou zahranou čistou za zápas, podařilo odskočit na rozdíl tří bodů, a to už jsem si pohlídal až do konce. Nemyslím si, že vítězství v tomto turnaji bylo lepší formou, netrénoval jsem skoro vůbec. Asi jen štěstí na dobrý los a hodně soupeřů, kteří tentokrát příliš nekousali

Příští víkend je tu tvoje oblíbená disciplína  – devítka. Opět tam bude Michal Gavenčiak, jak se cítíš, koho tipuješ mezi nejlepší čtyřkou?

V devítce si vždy věřím nejvíc a neberu nic jiného než první místo. Vím ale, že konkurence bude opět velká. Neočekávám další zaváhaní Michala nebo Marka, pokud se nestane opět nějaké překvapení, tak v první čtyřce vidím tyto dva hráče, Petra Urbana a Davida Žalmana. A samozřejmě sebe, tak snad se tam ještě nějak vmáčknu.

 

Díky za rozhovor

 

Ptal se Robin Vladyka

 

 

 

 

Mistrovství republiky v osmičce dohráno

V kulečníkové herně Harlequin Praha byl minulý víkend odehrán český šampionát – mistrovství republiky v 8 ball.

V sobotu proběhla kvalifikace, které se účastnilo 44 hráčů.

Do neděle mělo postupovat 17 hráčů, protože se na neděli přihlásilo z 16 top hráčů pouze 15. Vzhledem k počtu hráčů nebylo možné z časových důvodů hrát osm skupin, bylo tedy zvoleno 10 skupin s tím, že postoupí do druhého dne dva z každé, tedy 20 lidí a v neděli si zahraje šest lidí předkolo.

Rozhovor s Veronikou Hubrtovou

Veroniko, získala si bronzovou medaili z ME a nyní jsi již letošní dvojnásobnou mistryní ČR v osmičce a desítce, které proběhly minulý víkend v MPC Pardubice, skoro nevím, kde začít :).
Jak si vysvětluješ, že jsi tak mimořádně úspěšná, je to tréninkem, talentem, štěstí :D , co myslíš ty?

MR žen 8 ball s velmi dobrou účastí

 

Mistrovství republiky žen v 8 ball se uskutečnilo v neděli 9. září 2018 v Maple Pool Club Pardubice. Během víkendu 15. a 16. října 2018 se odehrají poslední dvě MR ve 14.1 nekonečné a taky 9 ball.

 

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

Další zpravodajství

Rozhovor s Veronikou Hubrtovou, vítězem čtyřboje MR žen

Veroniko, opět rozhovor, opět si ovládla čtyřboj MR a vyhrála všechny disciplíny. Samozřejmě blahopřání. Jak to bylo tentokrát těžké?

Robine, děkuji. Musím říct, že těžké je to každý rok. Některá disciplína mi vyjde skvěle, jiná hůř, nějaká tak na půl. Ale obhajovat každý rok není opravdu snadné. Holky se zlepšují a já musím makat, pořádně se soustředit u každé koule. Letos jsem měla nejtěsnější vítězství s Kačkou Kotolanovou z Brna, kdy jsem vyhrála v semifinále na náběhy 66-60. Několikrát mi při rozrážení trojúhelníku spadla bílá koule a můj náskok byl pryč a Kačka hrála skvěle. Ke konci zápasu jsem to už taktizovala na náběhy. Pokud by, ale byla možnost zápas dohrát, tak bych do toho šla, ale nechtěla jsem jít do rizika, tak jsem nešla a raději třeba udělala taktický faul, což Kačce vzalo jeden náběh.

Rozhovor s Michalem Gavenčiakem, vítězem MR 9 ball

Michale po osmičce, kde jsi skončil už mezi šestnáctkou, tentokrát vítězství.

Vrátil bych se k osmičce, tam jsi dvakrát prohrál, máš k tomu co říci, špička se u nás zlepšila nebo ti to ten den moc nešlo?

Veronika Hubrtová obhájila všechny tituly na MČR žen 2018

 

Mistrovství republiky žen v disciplíně 9 ball se uskutečnilo v neděli 14.10. 2018 v Maple Pool Club Pardubice.

 

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

MR dvojic a smíšených dvojic

O nadcházejícím víkendu se hraje MR dvojic, přihlašování je možné na našich stránkách.

V sobotu 20.1.2018 se hraje v Harlequinu Praha, a to dvojice – 9 ball, v  neděli se hrají smíšené dvojice, také 9 ball, tentokrát v Balabušce Praha.

9 BALL International North Cyprus Youth Team Cup 2018

 

Ve dnech 9-13. října 2018 se konal mezinárodní juniorský turnaj na Severním Kypru, kam jsme dostali pozvánku od federace na Severním Kypru, přímo od prezidenta federace Aşkına Burcu.

Na turnaj byli nominováni Petr Brancuský ml. (MPC Pardubice), David Mrázek (BC Metropol České Budějovice), Adam Trhlík (BC Metropol České Budějovice) a jako vedoucí reprezentace Petr Brancuský st. (MPC Pardubice).

MR žen 2018 – 14.1 nekonečná

 

 

Mistrovství republiky žen ve 14.1 nekonečné se uskutečnilo v sobotu 13.10. 2018 v Maple Pool Club Pardubice.

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

MR žen 2018 – 9ball

Dnes se hraje Mistrovství České republiky žen v disciplíně  9 ball v kulečníkovém klubu Maple Pool Club Pardubice.

Účastní se 16 hráček, což je za poslední roky rekordní účast. Hráčky jsou zastoupeny od domácího Maple Pool Club Pardubice, Delty billiard Brno, Harlequinu Praha, Casablanky Tábor a nově i KK Chomutov.

Hraje se systémem DKO dle propozic a výsledky můžete sledovat v našem výsledkovém servisu.

Zároveň je možné sledovat Livestream na následujících odkazech:

Stůl 1

Stůl 2

Stůl 3

Stůl 4

Stůl 5

 

MR žen 14.1. nekonečná 2018

Dnes se hraje Mistrovství České republiky žen v disciplíně  14.1 nekonečná v kulečníkovém klubu Maple Pool Club Pardubice.

Účastní se 10 hráček, což je pro tuto disciplínu opravdu krásné číslo.

Hraje se systémem DKO dle propozic a výsledky můžete sledovat v našem výsledkovém servisu.

Zároveň je možné sledovat Livestream na následujících odkazech:

Stůl 1

Stůl 2

Stůl 3

Stůl 4

NorthCyprus 9ball U17 Gold + TeamsInfo

David Mrázek zvítězil v tunaji na Severním Kypru v 9 ball v kategorii U17,  když ve finále porazil Aleksandera Chernyshova 7-4.  GRATULUJEME !
V turnaji týmů  nastoupí tým ČR proti týmu Turecka zítra ráno v 9,00 hodin k zápasu o návrat do A strany pavouka. FANDÍME 
43828573_562488724209372_7672306518447882240_n

O juniorského Mistra Pardubic 2018

Ve dnech 20. a 21. října se v herně MPC Pardubice koná již 7. ročník turnaje „O juniorského Mistra Pardubic“. Přihlašovat se můžete u Jardy Javůrka a Jardy Hořenovského. Pěkný strk 
Plakát

CELOSTÁTNÍ ŽEBŘÍČEK
1 Meisner Jan BC Harlequ´in Praha 1490.1
2 Žalman David MPC Pardubice 1487.2
3 Praus Tomáš MPC Pardubice 1412.4
4 Tužil Pavel MPC Pardubice 1385
5 Zhou Longdi MPC Pardubice 1362.3
6 Urban Petr DUNS Benátky n/J. 1314.1
7 Lebduška Filip MPC Pardubice 1265.3
8 Růčka Radek MPC Pardubice 1241
9 Vondráček Petr MPC Pardubice 1221.5
10 Hajdovský Marek MPC Pardubice 1203
11 Švestka Martin MPC Pardubice 1188.2
12 Kníže Martin MPC Pardubice 1150.6
13 Tichý Jaroslav SK Billiard Centrum Praha 1130.5
14 Vladyka Robin BC Harlequ´in Praha 1122.2
15 Chytráček Jaroslav SK Billiard Centrum Praha 1094.1
16 Vobořil Zdeněk SK Billiard Centrum Praha 1069.9
POŘADÍ ČESKÉ POOLOVÉ TOUR 2018

Novinky z ostatních sekcí