ME 2018 – pohledy hráčů na 10 ball

 

Petr Brancuský

První zápas jsem nastoupil proti Cidamovi Dogukanovi, který hrál velmi dobře. Mně bohužel štěstí vůbec nepřálo a prohrál jsem 4:7. Svůj další zápas jsem sehrál s Sogularem Enisem. Tento zápas byl zatím můj nejlepší na této Evropě. Až na pár chyb sem se cítil výborně a také jsem tak hrál. Nakonec jsem tento zápas vyhrál 7:2, čímž jsem prolomil řadu svých proher. V last 32 jsem hrál s velmi dobrým ruským hráčem Iliou Nekleenovem, který potvrdil své kvality a porazil mě 7:2. Trochu mě mrzí, že jsem do tohoto zápasu nevstoupil lépe, ale už s tím nic neudělám. Teď se budu soustředit na zítřejší týmy a zbylé disciplíny.

 

Milan Tomeček

V desitce v prvním zápase jsem dostal jako prvního Fina kterej hrál poměrně slušně. ze začátku jsem dělal dost chyb a prohrával jsem 0:3 poté jsem si vzal time out abych se uklidnil a skóre jsem vyrovnal na 3:3 poté vyhrál jeden frame a poté jsem dohrál celej zápas na 6:4. Další zápas jsem hrál s Polákem kterej hrál hodně dobře.Podle mého výkonu jsem dělal zbytečné chyby a dával jsem mu moc šancí při otevřeném stole. Tento zápas jsem prohrál 1:6. Poslední zápas jsem hrál s Němcem s kterým jsem nehrál svůj standard a dal jsem mu 3 dárky přičemž jsem mohl vyhrát zápas 6:3 místo toho jsem ho prohrál 3:6.

 

Calvin Washburn

První zápas prohra 3:7 proti Sanjin. Druhý zápas na konci B strany velmi těsná výhra 7:6. Potom v poslední 32 jsem hrál hrozně a prohrál 2:7.

 

Filip Lebduška

10 ball pro mne bohužel nebyl o nic úspěšnější nežli 14.1 nekonečná. V prvním zápase jsem dostal Shopik Uladzislau. První dvě hry naneštěstí úřadovala smůla v podobě dvou „shocků“ na předposledních koulích … Toto soupeře dostalo do sedla a předváděl v podstatě bezchybnou hru, kterou dotáhl až do konce a já už neměl kromě opravdu vydřených šancí možnost se zápasem něco udělat
Druhý zápas jsem hrál proti Viitanen William. Zápas to byl kvalitativně vyrovnaný, nedělali jsme ani jeden moc chyb, jediné co, tak jsem si nešťastně nahrál na jednu desítku, kterou jsem minul a 3 zkažené pozice bílé koule, po kterých jsem se musel dostávat ze svých jistot, toto rozhodlo.
Myslím si, že jsem udělal vše co bylo v mých silách a zahrál jsem dva pěkné zápasy, jediné co chybělo byla trocha štěstí, tak držte palce ať se ho ta trocha dostaví.

 

Veronika Hubrtová

Hned na začátku řeknu, že jsem věřila ve více než jen jeden vyhraný zápas. První zápas tomu i nasvědčoval, že konečně trochu hraji trochu svoji hru bez křeče a ustrašenosti. První výhra nad Silvií Gaudino z Itálie. To byl povedený zápas z mé strany, i když pár chyb tam samozřejmě bylo. Druhý zápas proti Olivii Czuprynské z Polska byl jiný šálek kávy. Olívia mě tam jednoduše moc nepouštěla a když už ano, já netrestala. Prohra 1-6. Další zápas v B straně pavouka mě čekala Pia Filler. Technicky velice dobrá hráčka, ale od začátku jsem věděla, že s ní mohu hrát. Dostala jsem se do vedení, ale bohužel udělala dvě zásadní chyby. Netrefená desítka na 3-0 a pak další devítka. Ona se vrátila do zápasu, který hrála velmi pomalu, ale ve chvíli nasazení časového rozhodčího jí čas nedělal problém a skvěle svou hru změnila. Poté už byla na koni ona, a já bohužel už nereagovala. Desítka končí, doufám, že navážu na zápas s Italkou. Takovou hru bych chtěla předvádět.

 

Jan Mrňák

Díky volnému losu v prvním kole jsem se dostal na stůl až ve čtyři odpoledne a moc si toho ze zápasu nepamatuji. Výraz ve tváři norského soupeře se mi vůbec nelíbil, ale hrál celkem slušně a já nepodal dobrý výkon. Dotáhnul jsem sice z 1:4 na 5:5, potom ale stejně 7:5 prohrál. Nepočítá se zkrátka výraz obličeje nýbrž potopené desítky. Stejně se ale budu dál snažit si to užívat.Na konci B mě čekal německý soupeř, kterého znám. Uvolněná atmosféra v devět ráno přispěla určitě k tomu, že jsme hráli docela pěkně. Pár slušných jistot, nějaká ta náhodná jistota a pár chyb na obou stranách nás přivedlo k nasazení časového rozhodčího za stavu 5:5 myslím. Hned první frame s časem jsem dal čistou ;-) Asi bych měl hrát celkově rychleji… V další hře bylo pár hrubých chyb z obou stran a vrcholem byla asi ne úplně jednoduchá desítka na vítězství, kterou jsem nejen nedal, ale ještě jsem potopil bílou. V poslední hře nebylo po rozstřelu co hrát a po chvilce přetahování se dostal na stůl soupeř a hezky to dohrál. Potěšilo mě, že potom hrál asi ještě lépe a dostal se minimálně do čtvrtfinále. 

 

Marek Hajdovský

V 10ball byl mým prvním soupeřem juniorský mistr Evropy Andreas Madsen z Norska. Přežil jsem počáteční nervozitu skrz dobrou defenzivu a pak jsem hrál už v pohodě, naopak soupeř znervózněl a začal dělat chyby. Výsledek 8:3 pak odpovídá předvedené hře. V dobré hře jsem pokračoval i ve 2.kole, ale tady na mě čekal člen evropského týmu pro Mosconi Cup 2017 David Alcaide. K tomuto zápasu můžu říct asi tolik, že každý získaný bod byl 100% zasloužený a každá chyba byla potrestána, neskutečně jsem si tuhle bitvu užil. I David mě chválil za pěkný souboj, takže i když skóre bylo 3:8, tak jsem z toho zápasu měl skvělý pocit. Tenhle pocit bohužel nepřetrval do dalšího zápasu s Norem Matiasem Saetre, který jsem si zkazil vlastní hloupostí sám ještě před jeho začátkem, když jsem si k večeři dal z nevědomosti jídlo obsahující lepek. Tím jsem sám sobě s mojí alergií na lepek vystavil konečnou, moje hra přestala kompletně fungovat a soupeř, který nehrál příliš dobře, moji nemohoucnost prostě využít musel. Sice jsem bojoval, ale bez strku a míření to na lepší výsledek než 4:8 nestačilo. Tohle mě štve mnohem víc, než kdybych hrál špatně, ale minulost nezměním, musím se dívat na další disciplíny.

 

Jan Meisner

První zápas proti Rusovi, rychlý a útočný od obou. Oba jsme se trápili na breaku, takže rozhodovaly dohrávky. V rozhodující hře mu spadla bíla, já se ale hned druhým přívodem ztratil, zkusil jsem véčko, které nevyšlo a byl konec.
Druhý zápas proti Kypranovi jsem začal dobře, vytvořil jsem si pohodlný náskok, skvěle mi chodily breaky, ze kterých jsem dělal body plus pár jeho nespadlých a i přes pár chyb ke konci jsem vyhrál 8:5.
Na konci b-strany těžký soupeř z Dánska, který porazil v prvním kole Davida Žalmana. Musím říct, že to byl ode mě zatím nejlepší zápas tady na turnaji. Poziční hra, potápění, hra na jistotu, breaky, celkově uvolněná hra, prostě vše se sešlo tak jak mělo, a i přes jeho dobrou hru z toho bylo vítezství 8:6.
Za čarou v last 64 jsem se nalosoval k 18ti letému Rusovi, juniorský mistr světa. Zápas od začátku až do konce bez breaku, což mě překvapilo, protože zápasy předtím byly v tomto nadprůměrný a nedělal jsem nic jinak. Do poloviny zápasu, stavu 3:4 to byly spíš taktické hry, na kterých jsem udělal dva body, což mě taky překvapilo. :D Pak přišlo pár zbytečných chyb ode mě a soupeř je využil.
Desítku hodnotím i tak pozitivně, hraje se mi lehce, uvolněně a bez stresu.

 

David Žalman

V prvním zápase 10ball jsem se nalosoval na Kristoffersena, cítili jsme se hodně nervózně a bylo to velice znát na naší hře. Kasper se chytil dříve než já a proto jsem si za stavu 1:4 vzal timeout. Když jsem se vrátil, řekl jsem si pojďme do toho, ovšem hnedka z rozstřelu bum bílá. Další hra jump a bum bílá. Další rozstřel bum bílá, prostě jsem se neměl kde chytnout a skončilo to 2:8. Druhý zápas nebyl o moc lehčí s Mariuszem Skonecznym. Celou dobu jsem vedl a hrál opravdu velice slušné jistoty, ale bohužel na Poláky to evidentně nestačí. 3x měl dva fauly a ani jednou se mi nepodařilo ho donutit na třetí. Konečné skóre bylo 5:8.

 

Petr Urban

První zápas jsem hrál s domácím Holanďanem Rempe. Zápas byl vyrovnaný s několika chybami na obou stranách. V zápase nastala za stavu 4:5 v můj neprospěch zajímavá situace. K protihráči přišel rozhodčí, že má na stole mobilní telefon a to znamená ztrátu hry tudíž stav 5:5. Následující hru se mi nepodařilo dohrát a prohrávám 5:6. V tu chvíli dorazil další rozhodčí, že rozhodnutí bylo špatné, že Holanďan měl dostat pouze napomenutí a odečetl mi bod = 4:6. Kdybych s tímto rozhodnutím nesouhlasil, nemohli by mi bod zpětně odebrat, ale to mě bohužel v zápalu boje nenapadlo a je to pro mě ponaučení pro příště a v zápase nakonec prohrávám 6:8. V B straně mě čekal Slovinec Zajc Miha. V zápase se mi daří už mnohem lépe a vyhrávám přesvědčivě 8:2. Na konci B strany mě čekal Švéd Adrian Weiss. Zápas byl kvalitní s řadou bezchybných dohrávek. Soupeř v úvodu při přetahované na jistotách trefuje 2x těžké dlouhé véčko a ujímá se vedení 4:1. Beru si time-out a soupeř ihned hraje čistou a náskok 5:1 se mi daří zkorigovat pouze na 5:8. V zápase jsem byl nejvíce spokojen se svým výkonem, ale bohužel soupeř mi žádnou šanci nedal. Věřím v další šance na následujících disciplínách. :D

 

Roman Hybler

První zápas jsem vyhrál lehce. Cítil jsem se dobře od čtrnáctky, tak jsem si to vzal sebou a vyhrál 8-4. Dalšího soupeře jsem vůbec neznal. Byl to Španěl a oba dva jsme začali špatně a pak jsem se do toho dostal. Prohrával jsem 3-4 a pak jsem to zvrátil na 7-4 a pak nevím, co se stalo. A najednou z ničeho nic hrál on dobře a já jsem už jen 2x šel na stůl do basy a nebylo to nic skvělého, ale on to využil a dohrál. Jeho hry taky dohrál a tak jsem prohrál 7-8. Další zápas s Nickem van den Bergem. Znám ho, už jsem s ním hodně krát hrál a měl jsem dobrý pocit. Ze začátku jsem vedl 1-0. Udělal jsem jednu chybu a zdálo se, že to bude 1-5, ale on udělal chybu na desítku, tak jsem snížil na 2-4. A pak jsem hrál perfektně do stavu 7-5 pro mě a pak jsem měl, no víš jak to je, potřebuješ trošku štěstí u breaku, to jsem neměl a ke konci jsem měl smůlu jednou s basou, že to viděl o centimetr asi a pak další, když jsem byl zabasovanej a hrál jsem přes mantinel, že když trefím osmičku, tak by spadla jednička doprostřed. Ale to jsou takovýhle malý štěstí a to člověk potřeboval, ale to nešlo, neměl jsem ho a tak jsem prohrál. Ale hrajeme týmy a tak věřím, že to zvládneme proti Slovákům, je to malé derby, tak doufám, že to vyhrajeme.

Další hlavní zprávy

Afri-East Euro Cup 2019

 

 

Zápas mezi dvěma kontinenty hraný podobně jako je formát soutěže pro Mosconi cup, se uskuteční ve dnech 22. června a 23. června 2019 v Johannesburgu proti týmu Afriky. Kvalifikaci v Africe hrálo neuvěřitelných 25 tisíc hráčů, bohužel přesné podmínky kvalifikace neznáme. Zápas se odehraje ve velkém obchodním centru Mall of the South. A našeho zástupce tým východní Evropy mít také bude a to Petra Urbana (Maple Pool Club Pardubice). Pro příští rok budou kvalifikovaní hráči ze série Best of East, kterou organizuje EEBC.

Na posledním turnaji ČPTour vítězí Petr Urban!

V posledním kole se hrála královská disciplína – 14.1 – nekonečná.

Hrálo se v Billiard centrum Kolbenka, v tomto roce poprvé v semifinále a finále bez omezení náběhů a s časovým rozhodčím. Semifinále a finále bylo vysíláno on-line a také bylo vše možno sledovat na našem výsledkovém servisu.

Rozhovor s Davidem Žalmanem, vítězem ČPTour Open 9 ball

Blahopřeji k vítězství.

Jak to bylo tentokrát těžké? Jaký byl nejtěžší zápas?

Základní část ligy týmů dohrána

Minulý víkend bylo dohráno poslední kolo extraligy a I. ligy týmů.

V této sezóně byla nahrazena disciplína 14.1 desítkou v extralize hrálo 16 týmů, každý s každým. Každý zápas jednotlivců byl za jeden bod, bylo tedy možné získat teoretických 45 bodů.

Na prvním místě skončil tým MPC Pardubice A v silném složení David Žalman, Petr Urban, Longdi Zhou, Veronika Hubrtová.

Všichni zúčastnění měli výrazně přes 50% úspěšnosti v zápasech.

David Žalman 15/11 (zápasy / výhry)

Petr Urban 15/12

Longdi Zhou 9/8              

Veronika Hubrtová 5/3

V základní části nastřádali 35 bodů z 45 možných a do nadstavby ligové části vstoupí jako nasazené jedničky.

Na druhém místě skončil překvapivě tým Harlequinu Praha A, Jan Meisner 15/13, Pavel Balaštík 15/9, Pavel Halamka 10/8 a Robin Vladyka 5/2. Velkým překvapením bylo hlavně osm bodů a vysoká úspěšnost Pavla Halamky, bez které by nebyl tým ani mezi nejlepšími osmi. V základní části vybojovali hráči celkem 32 bodů.

Třetí místo bylo kořistí týmu Balabušky Praha A, velmi zkušený tým protřelých hráčů Lukáš Bernášek 15/13, Jiří Hofman 15/10, Lukáš Křenek 15/7 a nehrající Richard Lottring. Lukáš Křenek ztratil hodně bodů v posledním kole, kdy vyhrál pouze jedno utkání z pěti.

I tak tým získal slušných 30 bodů stejně jako čtvrtý tým SK BC Praha A, který byl černým koněm základní části.

Tichý Jaroslav 14/10, Kulas René 13/8, Samorodov Alexander 13/9 a Král Filip 5/3. Tým se o zápasy kamarádsky podělil, úspěch slavila velká vyrovnanost turnaje.

Na čtvrté místo tým posunul pouze o asi půl bodu horší koeficient.

Základní část skončila, nyní nás čeká vyvrcholení – mistrovství republiky týmů na podzim, kde se utká ve vyřazovací části osm nejlepších týmů.

Týmy na devátém až dvanáctém místě zůstávají v extralize, tým na třináctém až šestnáctém místě musí sehrát baráž o extraligu se čtyřmi prvními z I. ligy týmů.

V první lize se na prvním místě vyhřívá tým Příchovic, kde výrazným způsobem přispěl týmu Jakub Stuna, který letos zatím individuální soutěže nehrál.

Na druhém místě je 1. Billiardový klub Děčín, který získal pouze o bod méně a neobhájil svoje loňské první místo.

Třetí místo okupuje tým Balabušky Praha C, kde začal kulečník opět bavit Tomáše Kopeckého a Pavla Webera a hlavní porci bodů získali právě oni.

Na čtvrté místo se vyšvihl tým Harlequinu Praha B, kde nejvíc bodů získal Jaromír Linha, Tadeáš Skopal a v posledním kole i navrátilec Jakub Jelínek. I ostatní hráči o sobě dali vědět – David Dittrich,  Kulaček Andrej nebo Josef Lomský.

Baráž se bude hrát pravděpodobně v lednu 2020, kalendář se bude navrhovat o prázdninách.

Na celkové výsledky se můžete podívat na našem výsledkovém servisu.

World Cup of Pool 2019 s českou účastí!

Letošní ročník World Cup of Pool se uskuteční ve dnech 25. – 30. června 2019 v Leicesteru v Morningside Areně. Za Českou Republiku dostali pozvánku Roman Hybler, který si jako svého spoluhráče vybral Michala Gavenčiaka.

Prozatím je známo složení 16 týmů a dalších 16 týmů bude ještě ohlášeno. 32 národních týmů si celkem rozdělí dotaci ve výši 250 000 USD.

Na ČPTour Open 9 ball vítězí David Žalman

Minulou sobotu se odehrálo další kolo České poolové tour, tentokrát kolo otevřené pro všechny registrované hráče, a to 9 ball.

Na turnaj dorazilo 46 lidí, hrál se pavouk DBKO 64 od šesti do devíti vítězných.

Mistrovství Evropy v poolbilliardu 2019 odehráno

 

Mistrovství Evropy 2019 v poolbilliardu v Trevisu, Itálii skončilo.

 

Výsledky našich hráčů byly celkem dobré, ale každý chtěl určitě o trochu více. Příští rok se bude ME konat ve Finském Tampere a to v období od 8-20. května 2020.

Kompletní výsledky zde.

Druhý víkend MR seniorů za námi

Minulý víkend proběhly poslední dvě disciplíny MR seniorů, tento rok pro sportovce, kterým bylo nebo bude v tomto kalendářním roce nejméně 43 let.

ME – po osmičce

Další shrnutí našich reprezentantů z ME, tentokrát po osmičce

ME – shrnutí po desítce

Další postřehy našich reprezentantů z dění na ME 2019.

Další zpravodajství

Afri-East Euro Cup 2019

 

 

Zápas mezi dvěma kontinenty hraný podobně jako je formát soutěže pro Mosconi cup, se uskuteční ve dnech 22. června a 23. června 2019 v Johannesburgu proti týmu Afriky. Kvalifikaci v Africe hrálo neuvěřitelných 25 tisíc hráčů, bohužel přesné podmínky kvalifikace neznáme. Zápas se odehraje ve velkém obchodním centru Mall of the South. A našeho zástupce tým východní Evropy mít také bude a to Petra Urbana (Maple Pool Club Pardubice). Pro příští rok budou kvalifikovaní hráči ze série Best of East, kterou organizuje EEBC.

Školský pohár 2019

20190614_100131

Dnes v herně Harlequin Praha hraji 4.ročník „Školského poháru“ v poolbilliardové hře mini 8 ball. Účastní se celkem 20 hráček a hráčů ze sedmi klubů. Průběžné výsledky můžete sledovat ve výsledkovém servisu. Přejeme dobrý strk

EEBC JUNIOR CUP 2019 – RUŽOMBEROK – SLOVENSKO

Přišla pozvánka na EEBC junior Cup 2019 – Slovensko 22.6. – 23.6.2019

Podrobnosti v propozicích níže:

EEBC JUNIOR CUP 2019 – proposal

Školský pohár – poslední den přihlášení

Školský pohár se koná 14. 6. 2019, dnes je poslední den přihlášení na turnaj.

Všechny propozice níže:

20190515_SP_PropoziceHlavPapirV1TV

20190515_SP_PozvankaSP_HlavPapirV1TV

20190520_sklskphr_plkt_A3_03

Na posledním turnaji ČPTour vítězí Petr Urban!

V posledním kole se hrála královská disciplína – 14.1 – nekonečná.

Hrálo se v Billiard centrum Kolbenka, v tomto roce poprvé v semifinále a finále bez omezení náběhů a s časovým rozhodčím. Semifinále a finále bylo vysíláno on-line a také bylo vše možno sledovat na našem výsledkovém servisu.

Poslední kolo České poolové tour

Dnes se hrají regiony – kvalifikace na poslední kolo České poolové tour 2019.

Do zítřka postupuje 17 lidí, alikvótní počty z regionů jsou vidět na Google Disk.

Výsledky jednotlivých oblastí sledujte v našem výsledkovém servisu.

 

Rozhovor s Davidem Žalmanem, vítězem ČPTour Open 9 ball

Blahopřeji k vítězství.

Jak to bylo tentokrát těžké? Jaký byl nejtěžší zápas?

Základní část ligy týmů dohrána

Minulý víkend bylo dohráno poslední kolo extraligy a I. ligy týmů.

V této sezóně byla nahrazena disciplína 14.1 desítkou v extralize hrálo 16 týmů, každý s každým. Každý zápas jednotlivců byl za jeden bod, bylo tedy možné získat teoretických 45 bodů.

Na prvním místě skončil tým MPC Pardubice A v silném složení David Žalman, Petr Urban, Longdi Zhou, Veronika Hubrtová.

Všichni zúčastnění měli výrazně přes 50% úspěšnosti v zápasech.

David Žalman 15/11 (zápasy / výhry)

Petr Urban 15/12

Longdi Zhou 9/8              

Veronika Hubrtová 5/3

V základní části nastřádali 35 bodů z 45 možných a do nadstavby ligové části vstoupí jako nasazené jedničky.

Na druhém místě skončil překvapivě tým Harlequinu Praha A, Jan Meisner 15/13, Pavel Balaštík 15/9, Pavel Halamka 10/8 a Robin Vladyka 5/2. Velkým překvapením bylo hlavně osm bodů a vysoká úspěšnost Pavla Halamky, bez které by nebyl tým ani mezi nejlepšími osmi. V základní části vybojovali hráči celkem 32 bodů.

Třetí místo bylo kořistí týmu Balabušky Praha A, velmi zkušený tým protřelých hráčů Lukáš Bernášek 15/13, Jiří Hofman 15/10, Lukáš Křenek 15/7 a nehrající Richard Lottring. Lukáš Křenek ztratil hodně bodů v posledním kole, kdy vyhrál pouze jedno utkání z pěti.

I tak tým získal slušných 30 bodů stejně jako čtvrtý tým SK BC Praha A, který byl černým koněm základní části.

Tichý Jaroslav 14/10, Kulas René 13/8, Samorodov Alexander 13/9 a Král Filip 5/3. Tým se o zápasy kamarádsky podělil, úspěch slavila velká vyrovnanost turnaje.

Na čtvrté místo tým posunul pouze o asi půl bodu horší koeficient.

Základní část skončila, nyní nás čeká vyvrcholení – mistrovství republiky týmů na podzim, kde se utká ve vyřazovací části osm nejlepších týmů.

Týmy na devátém až dvanáctém místě zůstávají v extralize, tým na třináctém až šestnáctém místě musí sehrát baráž o extraligu se čtyřmi prvními z I. ligy týmů.

V první lize se na prvním místě vyhřívá tým Příchovic, kde výrazným způsobem přispěl týmu Jakub Stuna, který letos zatím individuální soutěže nehrál.

Na druhém místě je 1. Billiardový klub Děčín, který získal pouze o bod méně a neobhájil svoje loňské první místo.

Třetí místo okupuje tým Balabušky Praha C, kde začal kulečník opět bavit Tomáše Kopeckého a Pavla Webera a hlavní porci bodů získali právě oni.

Na čtvrté místo se vyšvihl tým Harlequinu Praha B, kde nejvíc bodů získal Jaromír Linha, Tadeáš Skopal a v posledním kole i navrátilec Jakub Jelínek. I ostatní hráči o sobě dali vědět – David Dittrich,  Kulaček Andrej nebo Josef Lomský.

Baráž se bude hrát pravděpodobně v lednu 2020, kalendář se bude navrhovat o prázdninách.

Na celkové výsledky se můžete podívat na našem výsledkovém servisu.

Extraliga týmů

Dnes se hraje extraliga týmů v Kolbence a v Balabušce Praha.

Výsledky sledujte v našem výsledkovém servisu.

World Cup of Pool 2019 s českou účastí!

Letošní ročník World Cup of Pool se uskuteční ve dnech 25. – 30. června 2019 v Leicesteru v Morningside Areně. Za Českou Republiku dostali pozvánku Roman Hybler, který si jako svého spoluhráče vybral Michala Gavenčiaka.

Prozatím je známo složení 16 týmů a dalších 16 týmů bude ještě ohlášeno. 32 národních týmů si celkem rozdělí dotaci ve výši 250 000 USD.

CELOSTÁTNÍ ŽEBŘÍČEK
1 Žalman David MPC Pardubice 1900.7
2 Urban Petr MPC Pardubice 1276.1
3 Tichý Jaroslav SK Billiard Centrum Praha 1262.6
4 Růčka Radek MPC Pardubice 1203.5
5 Zhou Longdi MPC Pardubice 1200.2
6 Vondráček Petr MPC Pardubice 1186
7 Praus Tomáš MPC Pardubice 1169.2
8 Lebduška Filip MPC Pardubice 1166.8
9 Meisner Jan BC Harlequ´in Praha 1157.9
10 Mihok Michal SK Delta Billiard Brno 1140.8
11 Švestka Martin MPC Pardubice 1057.2
12 Tužil Pavel MPC Pardubice 1052.6
13 Kníže Martin MPC Pardubice 1008.8
14 Bohůnek Jindřich SK Delta Billiard Brno 991.1
15 Kapitančik Marcel MPC Pardubice 987.6
16 Hajdovský Marek MPC Pardubice 954.6
POŘADÍ ČESKÉ POOLOVÉ TOUR 2019

Novinky z ostatních sekcí