David Žalman ovládl 4. kolo ČPTour v Utopii Brno!

Na 4. kole ČPTour, které se konalo v disciplíně 10 ball v Čajovně Utopii Brno. Dostavilo se 31 hráčů, jediný kdo se nezúčastnil, byl Mario Marič. Celý průběh turnaje byl k vidění ve výsledkovém servisu a prostřednictvím sociálním sítím i některé live přenosy.

 

Hrálo se systémem zkráceného DKO 32 pavouk, první dvě kola v A straně a celá B strana na 6 vítězných bodů, se střídavým rozstřelem. Zbylé zápasy, tedy 16KO se hrál na 8 vítězných bodů, také se střídavým rozstřelem.

 

Po losování kvalifikantů z regionálních soutěží, se nasadil turnaj a počátečními zápasy zahájil. Nejrychlejší zápas v prvním kole byl zápas Jaroslava Tichého proti Romanovi Károvi, který vyhrál Tichý v poměru 6-1 za nějakých 30 minut.

Naopak nejpomalejší zápas byl mezi Chytráčkem a Dunou, který trval o hodinu déle a vyhrál 6-4 Zoltán Duna, kdy celý zápas dotahoval.

Největším překvapením prvního kola bylo vítězství Vladyky nad Urbanem v poměru 6-5, kdy Urban dohrával a netrefil devítku. Vladyka poté po horší přihrávce na desítku trefil a tím se postaral o překvapení v prvním kole. V dalším kole ovšem Vladyka po taktické hře podlehl Rushovi 3-6.

 

Jaroslav Tichý se na první pokus neprobojoval do osmifinále, po výhře 6-5 postupuje Zoltán Duna. Na druhý pokus se to Jardovi podařilo proti nadějnému Adamovi Trhlíkovi a to tím nejvyšším možným rozdílem 6-0.

Marek Hajdovský se po prvním kole, kdy měl volný los, postavil proti mladému juniorovi Janu Freiberkovi, ale toho přesvědčivě poráží 6-2 a zajišťuje si místo v TOP 16.

 

Dalšími hráči v TOP 16 jsou Longdi Zhou (výhra nad Tomášem Prausem 6-3 a nad Mirkem Dorobantem 6-2).

Jan Meisner, nikomu nic nedaroval a postoupil do osmifinále po dvou výhrách 6-0 nad Janem Bartošem a nad Michalem Mihokem.

Pavel Balaštík v prvním kole poráží Jana Pištěka 6-3, který ovšem sbírá cenné zkušenosti a následně poráží Aleše Janošťáka 6-2.

V zápase o postup mezi 16 hráčů, Žalman porazil Stunu 6-5. Za stavu 4-4 netrefil Žalman černou napřímo a tím musel uhrát následující dvě hry. Srovnával čistou hrou a v poslední hře sice zahrál jistotu, nicméně Jakub Stuna jumpem trefil, a navíc si nahrál na červenou trojku. Tu netrefil a spadla bílá na střed. To už byla skoro rutina pro Žalmana to dohrát.

 

V následném zápase o postup mezi 16 hráčů z B strany byl výsledek zápasu Jakuba Stuny a Františka Kotršála ve stejném poměru, tentokrát však pro Stunu s příjemnějším koncem, tedy vítězný.

Po prvním prohraném zápase Urban napravuje dalšími dvěma vyhranými zápasy svou pozici a dostává se zpět do A strany mezi posledních 16 hráčů, když poráží nejdříve Christose Seizise se skóre 6-2 a ve stejném poměru i o postup do A strany Michala Mihoka.

Kany prohrával 4-3 a dvěma čistýma hrama otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch a následně vyhrál 6-4 nad Mirkem Dorobantem.

V zápase o postup mezi 16 hráčů se setkali dva juniorští hráči Jan Freiberk a David Mrázek. V tomto zápase zvítězil Jan Freiberk v poměru 6-4.

Chytráček vyhrál o postup z B strany nad Pavlem Tužilem nejtěsnějším rozdílem 6-5. „Nevím co se stalo“ hodnotil zápas Chytráček. Tužil – „prostě jsem to po… „.

 

Osmifinále

Marek Hajdovský prohrává v osmifinále s Petrem Urbanem 2 -8, kdy podle jeho komentáře mu nefungovalo nic, jak mělo a nějaké zabasování jako například za stavu 2-6, kdy si po potopené osmičce zabasoval devítku, bylo výsledkem toho nefungování.

V zápase Longdiho Zhnou a Jakuba Stuny už Longdi prohrával 0-4, srovnal na 4-4 a ujmul se dokonce vedení 6-4. V další fázi Jakub Stuna srovnává na 6-6. Ovšem v následující hře zahrává faul na sedmičce. Jenže Longdi nedohrává a tak se vedení ujímá Jakub Stuna 7-6. Po sérii chyb nakonec vyhrává Jakub Stuna.

Dalším zápasem byl souboj mezi Zoltánem Dunou a Tomášem Prausem. Zoltán prohrával 3-6 a následně vedl 7-6 a mohl zvítězit, kdy Tomáš při potápění šestky zároveň potápí bílou. Nicméně této příležitosti nevyužil a netrefuje devítku. Tomáš srovnává na 7-7.  V poslední hře nakonec vítězí Duna.

Další osmifinále bylo na řadě mezi Urbanem a Houdkem. Adam se dostal do vedení 5-1 a i přes snahu Petra Urbana, který se snažil basovat soupeře, se mu Adama přibrzdit nepodařilo. Po base trefuje šestku o mantinel a dohrává. Následně je hra v jeho režii a tím vyřazuje Urbana z turnaje.

 

Čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále poráží Jakub Stuna Jana Meisnera v poměru 8-6 a měl z toho velikou radost. Je to dobrý skalp a tím si zajistil postup do semifinále.

Adam Houdek poráží Balana Arivukkannana v poměru 8-4 a to velmi pěknou hrou. Kany se bránil a vzdoroval, ale na Adama to nestačilo a tak je i Adam v semifinále.

David Žalman postoupil do semifinále po výhře 8-4 nad Zoltánem Dunou. V tomto zápase hrál David slušně a hlavně mu začaly chodit velice dobře rozstřely.

Pavel Balaštík se snažil probojovat do semifinále přes Andrewa Rushe, ale ani jemu se nepodařilo Rushe překonat. Ten si zajišťuje postup v poměru 8-5.

 

Semifinále

Karty pro semifinále byly rozdané. Jedno semifinále proti sobě poslalo Andrew Rushe a Jakuba Stunu. Druhé semifinále bylo ve složení Adam Houdek a David Žalman.

Rush – Stuna

Andrew Rush se ujímá vedení 3-1, poté dokonce zvyšuje na 5-2. Jakub Stuna dotahuje a snižuje na 4-5. Jakub si v další hře přihrává celkem složitě a k mantinelu na černou, ale raději volí jistotu. Andrew také zahrává jistotu a Jakub z další pozice bohužel potápí bílou. Andrew dohrává, ale nepotápí desítku a tak Jakub Stuna dostává „dárek“ a srovnává na 5-5.

Za tohoto stavu si Jakub bere „TIME OUT“. Rozstřel není zdaleka jednoduchý, a následně Andrew zahrává faul. Ovšem Jakub se hned na trojce basuje. Dostává se ze situace, potápí čtyřku hrabičkami, a postupně zahrává další koule do díry. Na devítku si nahrává bílou k mantinelu, ale přes složitosti potápí desítku a ujímá se vedení 6-5. Andrewovi nepadá rozstřel a tak se oba hráči střídají na stole s jistotami. Nakonec se do hry dostává Jakub Stuna, ale na stole je stále problém v podobě situace 9 a 10 u sebe. Ovšem Kuba s hrabičkami chybuje-kiksuje a sedmičku nepotápí. Andy se snažil z osmičky rozrazit problém na stole, ale to se mu nedaří a tak zahrává jistotu. Jakub z této situace vytěžil maximum, a tak je na Andym, aby zahrál ještě lepší jistotu. Což se mu, co se týká bílé koule, daří, vyhýbá se rohové kapse a bílá je na krátkém mantinelu, ovšem devítka celkem v prostoru. Tu Jakub krásně trefuje a přivádí si na desítku, kterou trefuje také a rázem je jeden bod od postupu do finále.

To je samozřejmě pro Andyho frustrující vzhledem k tomu, že vedl 5-2 a nyní je skóre 5-7. Jakub po rozstřelu Andyho pouští na stůl, a ten postupně potápí koule, až na šestce se mu nedaří pozice, ale hlásí kombinaci na sedmičku, kterou musí hrát hrabičkami a to se mu daří také. Potápí zbylé koule a snižuje na 6-7. Jde rozstřelovat, ale bohužel nic nepadá. Jakub ovšem s jedničkou, kterou hrál hrabičkami, potápí i s bílou na střed. Andrew má bílou v ruce, ale bude muset řešit nejen problémovou kouli číslo pět ale i to, kam bude hrát trojku, které cestu do kapsy blokuje šestka. Což se následně potvrzuje a kombinaci 3-6 netrefuje. Jakub sice trojku potápí, nicméně situace na stole si říká buď o jistotu, nebo zahrání pětky o devítku. Kuba zahrává jistotu. Je si vědom, že vedení je těsné. Andrew se snaží zahrát jistotu, ale s výsledkem není spokojen. Ale i když ho Jakub po netrefené pětce na střed pouští zpět na stůl, tak ta pozice je přes celý stůl, a následným strkem Andrew potápí bílou kouli. Jakub jde tedy na stůl a má bílou kouli v ruce, což znamená možnost, dohrát nejen hru, ale zároveň postoupit do finále. Jakub ovšem při nahrávce na černou chybuje a také potápí bílou kouli. Andrew tedy může srovnat. V tuto chvíli k tomu potřebuje zahrát tři koule po faulu. Což se mu také daří.

Tento zápas se rozhodne až v poslední možné 15té hře. Před tou si ovšem Andrew bere svůj „TIME OUT“. Tuto poslední hru semifinálových zápasů jde rozstřelovat Jakub. Tomu padají dvě koule a jednička je v pozici. Přívod na další kouli, v tomto případě čtyřku, je skvělý a Jakubovi by nemělo nic bránit k dohrávce. Jakub ovšem netrefuje šestku. Andrew už asi nedoufal, že se dostane na stůl. Situace je ovšem složitější, než ta, kterou měl předtím Kuba. Po prohlédnutí pozice brýlemi hracími i na běžné nošení, trefuje skvěle, ovšem následně netrefuje sedmičku. Za své chování dostává Andrew napomenutí. Kuba, krásný oliz na sedmičku s kontrafalší trefuje, ale bílá jde k rohové kapse. Deset čísel před ní se však zastavuje a následná jistota nevypadá tak jistě. Andrew to může trefit, trefuje a nahrává si na devítku na střed v ostřejším úhlu, ale i tu potápí a následně i desítku. Vítězem je Andrew Rush v poměru 8-7 a tak se ve finále postaví proti Davidovi Žalmanovi.

Houdek – Žalman

David Žalman hraje svojí celkem rychlou hrou a tou se také ujímá vedení v poměru 4-0. Následně netrefená desítka znamená snížení na 1-4.

V další hře po sérii jistot z obou stran David zvyšuje svůj náskok na 5-1. Z rozstřelu mu padají 4 koule, a relativně dobrou pozici na dvojce kazí. Jeho komentář byl, že tak dlouho přemýšlel, až to zkazil. Adam i David hrají jistoty a zdánlivě jednoduchá hra se protahuje. David zahrává nehlášenou kouli, ale přestože pozice není úplně přijatelná, tak ji Adam se slovy „Lepší už to nebude“ bere, ale bohužel neřeší situaci na pětce, takže opět přichází jistota. Pozice se zdá, že by šla zahrát kombinace, ale David nakonec hlásí kouli číslo pět, která má zasáhnou mantinel, desítku a poté spadnout do rohové kapsy. To se mu nedaří, nicméně při tomto strku schovává šestku za desítku. Adam se pokouší o potopení a zároveň rozražení problému, ale daří se mu pouze problém vyřešit potopením šestky, ale pětka nepadá. Tu netrefuje ani Žalman véčkem a ani Adam následně netrefuje a tak David zvyšuje na 6-1.

Adam se sice dostává na stůl, ale hned na dvojku jde David a ten postupně potápí všechny koule a přihrává si na složitou černou u středové kapsy u mantinelu. To znamená zvýšení na 7-1. Davidovi v tomto zápase naprosto skvěle fungují rozstřely a padají mu opět dvě koule a jednička je v pozici, ale dvojku netrefuje. Situace pro Adama je složitá, ale jak už Adam dnes několikrát ukázal, dostal se z ní dobře. Dává véčko a pak netrefuje trojku. David postupně dohrává a tím vítězí v tomto zápase 8-1 a stává se prvním finalistou tohoto kola.

 

Finále

Žalman – Rush

David Žalman se hned na začátku utkání ujímá vedení 2-0, ale pak tam po chybě Andyho pouští, a ten snižuje na 1-2. David následující hru vyhrává a zvyšuje na 3-1.

Bohužel při další dohrávce dostává na devítce kik a tím daruje Andymu hru. 2-3 z pohledu Andyho. David v další hře hlásí krásnou kombinaci karambolem na pětku a trefuje a tak má pozici na dvojku. Postupně potápí všechny koule a Andrew ani Davida desítku nenechává zahrát a tak 4-2 vede Žalman. Davidovi nepadá rozstřel, ale Andrew netrefuje dvojku. Při této hře je na stole spousta komplikací. Andrew omylem potápí jinou kouli, a Davidovi se situace nelíbí a tak ji Andymu přenechává. Ten hlásí kombinaci 2-3 a přihlížející diváci ji také oceňují, jelikož jí trefuje. Ale Davida ještě pouští na stůl a ten bez problémů dohrává a zvyšuje na 5-2.

Andrew v další hře potápí koule, ale osmičku na střed přelízl a tím, Davidovi umožnil jít do vedení 6-2, ale David desítku netrefuje! Andrew ano, a tak snižuje na 3-5. Rush si bere „TIME OUT“. David z následného rozstřelu potápí, jako ve většině her v posledních zápasech a pozice je na stole hezká, na dohrávku. David dohrává postupně koule i s desítkou, přestože přihrávka na ní nebyla ideální a zvyšuje své vedení na 6-3.

Andyho rozstřely nefungují jako ty Davidovo, a nic mu nepadá. David má ovšem těžký stůl a netrefuje dvojku véčkem. Andrew ji trefuje, ale na trojce chybuje a David je zpět na stole. Na pětku si nepřivádí a tak hraje jistotu. Tato hra bude ještě zajímavá. Andrew totiž z jistoty zahrává ještě lepší jistotu. A jistoty pokračují i nadále a Andrew zahrává další parádičku. A z té David zahrává faul. Zkoušel trefit pětku o dva mantinely, netrefuje a lehce upravuje problém na koulích 8 a 10, přesto neotevírá stůl úplně. Andrew se problém snaží vyřešit, bohužel se jen lehce dotkne desítky a tak následně musí zkoušet „véčko“. To netrefuje a David s hráběmi zahrává jistotu. Černá je sice vidět, ale nedá se trefit a Andrew zahrává taky parádní jistotu. David musí zahrávat černou tak, že zasáhne bílou o mantinel a hlásí černou na střed, která ho míjí asi o dva centimetry, ale padá do jiné kapsy. Devítka je však na krátkém mantinelu v pozici na véčko, Andrew pozici přijímá a zároveň trefuje a snižuje na 4-6.

David potvrzuje úspěšnost svých rozstřelů, potápí a pozice na jedničku znamená možnost zaútočit v této hře. Přívod na pětku je celkem z úhlu a na „oliz“, ale i z toho se David dostává. Ovšem přihrávka na sedmičku přejíždí a tak zahrává ne úplně kvalitní jistotu. Andrew netrefuje „véčko“, ale David vyklepává kouli č. 7. Andrew také chybuje a David sérií nádherných strků zvyšuje vedení na 7-4. Andrew z rozstřelu potápí kouli, ale následně jedničku netrefuje. Ke stolu se zpět dostává po faulu, který zahrál David. Dohrává přesvědčivě a rychle, ale netrefuje devítku. David vítězí v tomto zápase 8-4 a stává se vítězem 4. kola ČPTour v desítce.

 

Vítězem se tedy stal David Žaman z MPC Pardubice, který po horším začátku dne, zvýšil obrátky výkonu mnohonásobně a v určitých fázích se k němu přiklonilo i štěstí. Naopak první tři hráči v celkovém pořadí ČPTour vypadli velmi brzy. Nejdříve Hajdovský v osmifinále, následovaný Meisnerem a Urbanem ve čtvrtfinále. Což vyrovnalo ještě více celkovou tabulku a tak bude zajímavé sledovat poslední dvě kola ČPTour, kde dojde k rozuzlení. První se bude konat 26. května v nekonečné a následný víkend bude patřit OPENU.

 

Pořadí TOP16 ČPTour po čtyřech kolech:

Pořadí Jméno Klub Body
1. Marek Hajdovský MPC Pardubice z.s. 19098
2. Jan Meisner BC Harlequin Praha 17693
3. Petr Urban DUNS Benátky n.J., z.s. 16730
4. Jakub Stuna Billiard Club Příchovice, z.s. 16640
5. David Žalman MPC Pardubice z.s. 13308
6. Jaroslav Tichý SK Billard Centrum Praha 12647
7. Adam Houdek Řipská Billiard club 12033
8. Pavel Balaštík BC Harlequin Praha 11879
9. Miroslav Dorobant Řipská Billiard club 10773
10. Pavel Tužil MPC Pardubice z.s. 10625
11. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 10585
12. Jaroslav Chytráček SK Billard Centrum Praha 10093
13. Aleš Janošťák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 9625
14. Longdi Zhou SK Billard Centrum Praha 9593
15. Christos Seizis Bar Bar Billiard Beroun z.s. 8782
16. Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 8563

 

Další hlavní zprávy

Mistrovství republiky v osmičce dohráno

V kulečníkové herně Harlequin Praha byl minulý víkend odehrán český šampionát – mistrovství republiky v 8 ball.

V sobotu proběhla kvalifikace, které se účastnilo 44 hráčů.

Do neděle mělo postupovat 17 hráčů, protože se na neděli přihlásilo z 16 top hráčů pouze 15. Vzhledem k počtu hráčů nebylo možné z časových důvodů hrát osm skupin, bylo tedy zvoleno 10 skupin s tím, že postoupí do druhého dne dva z každé, tedy 20 lidí a v neděli si zahraje šest lidí předkolo.

Rozhovor s Veronikou Hubrtovou

Veroniko, získala si bronzovou medaili z ME a nyní jsi již letošní dvojnásobnou mistryní ČR v osmičce a desítce, které proběhly minulý víkend v MPC Pardubice, skoro nevím, kde začít :).
Jak si vysvětluješ, že jsi tak mimořádně úspěšná, je to tréninkem, talentem, štěstí :D , co myslíš ty?

MR žen 8 ball s velmi dobrou účastí

 

Mistrovství republiky žen v 8 ball se uskutečnilo v neděli 9. září 2018 v Maple Pool Club Pardubice. Během víkendu 15. a 16. října 2018 se odehrají poslední dvě MR ve 14.1 nekonečné a taky 9 ball.

 

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

První MR žen 2018 se odehrálo v disciplíně 10 ball

 

Mistrovství republiky žen v 10 ball v sobotu 8. září 2018 v Maple Pool Club Pardubice. Následovat budou další disciplníny.

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

ME 2018 – 9 ball přinesla bronz pro Veroniku Hubrtovou!

 

Poslední disciplína byla 9 ball, do které se zapojilo našich 14 hráčů. Co se týká výsledků, určitě to byla disciplína nejúspěšnější a to díky bronzové medaili Veroniky Hubrtové, která tímto výsledkem rozšířila svou sbírku medailí na devět. Její výsledek bude pravděpodobně znamenat i nominaci na MS žen v 9 ball.

ME 2018 – shrnutí 8 ball

 

Sandra Krejčová

První zápas jsem hrála s Běloruskou, Dianisevichus Alisa, se kterou jsem sice prohrála 5:3, ale byl to boj. Ze začátku jsem prohrávala s nulou, jelikož jsem se nemohla přizpůsobit vlastnostem stolu, těžko se mi zvykalo a k tomu si se mnou začala pohrávat nervozita. Potom jsem však začala zápas otáčet a za stavu 4:3 jsem netrefila kouli č.8 a soupeřka mi dohrála její zbývající kouli a černou. Přesto jsem si zápas užila.

ME 2018 – pohledy hráčů na 10 ball

 

Petr Brancuský

První zápas jsem nastoupil proti Cidamovi Dogukanovi, který hrál velmi dobře. Mně bohužel štěstí vůbec nepřálo a prohrál jsem 4:7. Svůj další zápas jsem sehrál s Sogularem Enisem. Tento zápas byl zatím můj nejlepší na této Evropě. Až na pár chyb sem se cítil výborně a také jsem tak hrál. Nakonec jsem tento zápas vyhrál 7:2, čímž jsem prolomil řadu svých proher.

ME Holandsko 2018 – pohledy hráčů na nekonečnou

 

V nekonečné se představilo celkem 11 našich hráčů. Jejich umístění mohlo být lepší, spokojenost nebyla u hráčů znát co se týká výsledku, i když pocitově si někteří věří. Výsledkově určitě chceme dosahovat lepších výsledků a tak děkujeme za podporu.

Představení reprezentace ČR 2018 – Veronika Hubrtová

 

Veronika Hubrtová bude na nadcházejícím Mistrovství Evropy 2018 jedinou zástupkyní v kategorii žen a to ve všech disciplínách.. Veronika by ráda docílila své účasti v nějakém čtvrtfinále. 

Níže Vám přinášíme krátké představení hráčky BC Harlequinu Praha.

Představení reprezentace ČR 2018 – Roman Hybler

 

Roman Hybler je dalším hráčem této velké výpravy. Na Mistrovství Evropy 2018 bude Roman hrát všechny disciplíny, včetně týmové soutěže. Roman by rád navázal na některé své úspěchy a získal medaili.

Níže Vám přinášíme krátké představení hráče Delty billiard Brno a 1. PBC Bad Saulgau

 

Další zpravodajství

EuroTour Leende – „bláznivý čtvrtek“.

EuroTour Leende – „bláznivý čtvrtek“.

Na stránkách www.kozoom.com bude možno sledovat ve čtvrtek zdarma veškeré zápasy z EuroTouru v Leende.

Neváhejte sledovat – nutno se registrovat a přihlásit. Další dny budou vždy dva zápasy online na FB stránce EPBF.

Mistrovství republiky v osmičce dohráno

V kulečníkové herně Harlequin Praha byl minulý víkend odehrán český šampionát – mistrovství republiky v 8 ball.

V sobotu proběhla kvalifikace, které se účastnilo 44 hráčů.

Do neděle mělo postupovat 17 hráčů, protože se na neděli přihlásilo z 16 top hráčů pouze 15. Vzhledem k počtu hráčů nebylo možné z časových důvodů hrát osm skupin, bylo tedy zvoleno 10 skupin s tím, že postoupí do druhého dne dva z každé, tedy 20 lidí a v neděli si zahraje šest lidí předkolo.

Mistrem republiky 8 ball pro rok 2018 Jan Meisner!

Mistrem republiky pro rok 2018 se stal Honza Meisner!

Stream 1

Stream 2 (konec zápasu)

MR 8 ball

Hraje se MR 8 ball v Harlequinu Praha, sledovat můžete na našem výsledkovém servisu.

Hraje se kvalifikace MR 8 ball

Hraje se kvalifikace MR 8 ball.

Turnaj se odehrává v Harlequinu Praha, je 44 soutěžících, 10 skupin, do zítřka postupují dva první z každé skupiny, v neděli se bude hrát 35 DBKO (64).

 

 

Rozhovor s Veronikou Hubrtovou

Veroniko, získala si bronzovou medaili z ME a nyní jsi již letošní dvojnásobnou mistryní ČR v osmičce a desítce, které proběhly minulý víkend v MPC Pardubice, skoro nevím, kde začít :).
Jak si vysvětluješ, že jsi tak mimořádně úspěšná, je to tréninkem, talentem, štěstí :D , co myslíš ty?

ČMBS je členem EEBC

VV ČMBS rozhodl o vstupu do organizace EEBC, které bylo v těchto dnech již zrealizováno.

EEBC sdružuje státy většinou bývalé východní Evropy a v rámci toho pořádá různé soutěže a šampionáty.

Jako příklad bude v březnu 2019 1. ročník juniorského šampionátu v Bulharsku, podrobnosti budou uveřejněny postupně, je připravováno utkání Východní Evropa proti části Asie formou Mosconi Cupu.

Je to další možnost pro naše špičkové závodníky – hrát zahraniční turnaje s dobrou kvalitou, za rozumnější ceny než v EPBF.

http://ebc-billiard.com/

 

MR žen 8 ball s velmi dobrou účastí

 

Mistrovství republiky žen v 8 ball se uskutečnilo v neděli 9. září 2018 v Maple Pool Club Pardubice. Během víkendu 15. a 16. října 2018 se odehrají poslední dvě MR ve 14.1 nekonečné a taky 9 ball.

 

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

První MR žen 2018 se odehrálo v disciplíně 10 ball

 

Mistrovství republiky žen v 10 ball v sobotu 8. září 2018 v Maple Pool Club Pardubice. Následovat budou další disciplníny.

Výsledky byly k vidění ve výsledkovém servisu sekce poolbilliard, zároveň bylo možné díky vybavení klubu sledovat livestream na všech stolech. Skóre bylo zadáváno online.

 

Dnes se hraje Mistrovství České republiky žen v disciplíně  8 ball v kulečníkové herně Maple Pool Club Pardubice.

Účastní se 13 hráček,.

Hraje se systémem DKO dle propozic a výsledky můžete sledovat v našem výsledkovém servisu.

Zároveň je možné sledovat Livestream na následujících odkazech:

Stůl 1

Stůl 2

Stůl 3

Stůl 4

Stůl 5

 

CELOSTÁTNÍ ŽEBŘÍČEK
1 Meisner Jan BC Harlequ´in Praha 1643.5
2 Praus Tomáš MPC Pardubice 1434.1
3 Zhou Longdi MPC Pardubice 1427.3
4 Urban Petr DUNS Benátky n/J. 1420.4
5 Žalman David MPC Pardubice 1397.9
6 Tužil Pavel MPC Pardubice 1389.7
7 Vobořil Zdeněk SK Billiard Centrum Praha 1327.7
8 Hajdovský Marek MPC Pardubice 1298.1
9 Lebduška Filip MPC Pardubice 1265.3
10 Růčka Radek MPC Pardubice 1254
11 Vondráček Petr MPC Pardubice 1241.8
12 Švestka Martin MPC Pardubice 1229.4
13 Chytráček Jaroslav SK Billiard Centrum Praha 1182.9
14 Kníže Martin MPC Pardubice 1168.5
15 Vladyka Robin BC Harlequ´in Praha 1135.5
16 Tichý Jaroslav SK Billiard Centrum Praha 1070.7
POŘADÍ ČESKÉ POOLOVÉ TOUR 2018

Novinky z ostatních sekcí