David Mrázek zvítězil v tunaji na Severním Kypru v 9 ball v kategorii U17, když ve finále porazil Aleksandera Chernyshova 7-4. GRATULUJEME !
V turnaji týmů nastoupí tým ČR proti týmu Turecka zítra ráno v 9,00 hodin k zápasu o návrat do A strany pavouka. FANDÍME
Další bleskovky
Vážení přátelé,
WPA připravila nový termín WPA Indonesia International Open, který kolidoval s 1. turnajem ČPTour, proto jsme ho mimořádně zařadili na program až o týden později a místo něho je nyní MR juniorů.
Podrobnosti v našem kalendáři na rok 2024 a v přihlašování na turnaje na cmbs.cz nebo na poolbilliard.cz.
Petr Urban se umístil na 5. místě na Dynamic Billard Euro Tour Men v Trevisu, kterého se účastnilo 193 hráčů.
Skvělá forma z přechozího BoE pořád drží.
Blahopřejeme 🙂
Petr Urban zvítězil na Dynamic Billard Best of the East v Pardubicích, David Žalman získal 5. místo.
Dnes se hraje ČMBS junior Open v Pardubicích, na výsledky se můžete podívat v našem výsledkovém servisu.
Nasazení do skupin již proběhlo, je vidět níže v tomto příspěvku.
Těšíme se na vás 🙂
Zítra začíná ME v Tampere, kterého se účastní i naši reprezentanti.
Veronika Hubrtová
Roman Hybler
David Žalman
Petr Urban
Milan Tomeček
Zápasy budete moci sledovat online na:
https://www.reelive.de/stream-preview/eurotour/events
Online skóre a výsledky na:
https://www.epbf.com/tournaments/european-championships/
Přejeme do bojů o nejlepší umístění hodně štěstí a dobrý strk!
Dnes se hraje kvalifikace na ČPtour 14.1 32.
Počet postupujících můžete sledovat zde (je potřeba počkat, až budou nasazeny všechny regiony).
Dnes se hrají regionální kvalifikace České poolové tour 2023, hraje se 9 ball v pěti regionech.
Na výsledky se můžete podívat v našem výsledkovém servisu.
Z každého regionu postupuje alikvótní počet lidí (podle počtu soutěžících v regionu). Celkem 16 postupujících z celé České republiky.
Rozlosování 2023
Do I. ligy se přihlásilo celkem 23 týmů, bylo nutné je rozdělit. Klíč byl tento: nejdříve všechny týmy, které hrály I. ligu nebo sestoupily z extraligy, poté týmy, které byly nuceny za covidových řešení nehrát, zbytek do II. ligy.
Rozlosování II. liga týmů (ligu hraje 7 týmů, týmy hrají skupinu každý s každým a to 2x, na druhé a třetí kolo – hrací den bude herna ještě určena)
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | David Žalman | MPC Pardubice z.s. | 43 037 |
2. | Jaroslav Tichý | Řipská Billiard club | 36 733 |
3. | Petr Urban | MPC Pardubice z.s. | 35 648 |
4. | Mykola Moroz | Řipská Billiard club | 33 312 |
5. | Marek Hajdovský | SK Delta Billiard Brno | 33 296 |
6. | Jan Meisner | Sportovní klub Harlequin Praha z.s. | 32 781 |
7. | Ladislav Hajšman | Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. | 29 146 |
8. | Calvin Washburn | Řipská Billiard club | 28 477 |
9. | Damjan Markovic | Řipská Billiard club | 28 068 |
10. | Michal Horák | MPC Pardubice z.s. | 25 764 |
11. | James Akenhead | Řipská Billiard club | 25 764 |
12. | Martin Jovchevski | SK Delta Billiard Brno | 25 764 |
13. | Jakub Stuna | SMÍCHOFF Billiard Club Praha, z.s. | 23 962 |
14. | Martin Forman | SC Rozmarýn Brno, z.s. | 23 796 |
15. | Georg Stettinger | Sportovní klub Harlequin Praha z.s. | 22 746 |
16. | Jan Strádal | SMÍCHOFF Billiard Club Praha, z.s. | 22 741 |
1 | Kotěra Jan | DUNS Benátky n/J. | 1012.3 |
2 | Halamka Pavel | BC Harlequ´in Praha | 979.8 |
3 | Kosmák Adam | BC Harlequ´in Praha | 865.7 |
4 | König | volný hráč | 794.1 |
5 | Vladyka Robin | BC Harlequ´in Praha | 701.5 |
6 | Kytnar Michal | BC Harlequ´in Praha | 665.8 |
7 | Russlan | BC Harlequ´in Praha | 637.2 |
8 | Hasil | volný hráč | 598.7 |
9 | Stefan Marek | volný hráč | 563.7 |
10 | Mašek Pavel | SK Billiard Centrum Praha | 459.1 |
11 | Nagy Luděk | volný hráč | 445.6 |
12 | Titlbach Petr | BC Harlequ´in Praha | 397.1 |
13 | Vrána Jan | volný hráč | 365.6 |
14 | Zátka jan | volný hráč | 353.6 |
15 | Erik | volný hráč | 353 |
16 | Šejna Václav | volný hráč | 334.4 |