9.1.2020

Ve středu 8.1.2020 končilo přihlašování na ČPTour Open 8 ball, první turnaj v tomto roce. Skupiny se odehrají ve dvou hernách, nasazení je vidět v seznamech níže.

Přihlásilo se 71 hráčů, kteří byli nasazeni podle pořadí, v kterém figurovali na konci roku 2019 (pořadí je uveřejněno v on-line přihlašování). Zbylých šest hráčů bylo nalosováno náhodně.

Nasazení a náhodné nalosování je zaznamenáno ve videu na našem kanále ČMBS TV.

Aby nedošlo k pochybnostem, systém v softu funguje takto:

Nasazení do skupin je tzv. hadem, tedy v tomto případě je šestnáct skupin, takže vždy první ve skupině jedna až šestnáct, sedmnáctý k šestnáctému, osmnáctý k pátnáctému až zpátky do první skupiny a potom zase zpět. V poslední fázi, kdy začínají pětičlenné skupiny, had začíná od první skupiny, která je daný počet pátých  do konce. V tomto případě je sedm skupin po pěti a tedy začíná se od desáté skupiny dále.

Skupiny se budou hrát do pěti vítězných, rozstřeluje vítěz, stavítka povinná, postupují vždy první dva ze skupiny do finálového pavouka v neděli, který se hraje v Balabušce Praha.

O postupujícím ze skupiny rozhodují postupná kritéria:

Počet vítězství mezi dvěma hráči se stejným počtem vítězství určuje pořadí jejich zápas, mezi více hráči rozhoduje skóre mezi těmito hráči, pokud mají stejné skóre, potom skóre celé skupiny.

Pokud ani potom nelze rozhodnout, nastává penaltový rozstřel.

ČPTour Open 8 ball 11.1. – 12.1. 2020 Balabuška
Poř. č. Jméno Platba
1 Bartoš Jan
2 Bernášek Lukáš
3 Číhal Ondřej
4 Eliáš Josef
5 Erös Dávid
6 Hajšman Ladislav
7 Hamáček Dominik
8 Hanzlík Jakub
9 Horák Michal
10 Houdek Adam
11 Hruška Petr
12 Hubrtová Veronika
13 ing. Téma Libor
14 Janošťák Aleš
15 Javůrek Jaroslav
16 Kníže Martin
17 Kocková Michaela
18 Kopecký Tomáš
19 Kotěra Jan
20 Kulas René
21 Lebduška Filip
22 Marič Márijo
23 Moravec Lukáš
24 Moroz Mykola
25 Praus Tomáš
26 Ramp Bert
27 Růčka Radek
28 Seizis Christos
29 Tichý Jaroslav
30 Tomeček Milan
31 Tužil Pavel
32 Urban Petr
33 Vacek Jiří
34 Vančura Tomáš
35 Vondráček Petr
36 Zhou Longdi
ČPTour Open 8 ball 11.1. – 12.1. 2020 Harlequin
Poř. č. Jméno Platba
1 Balaštík Pavel
2 Baranová Lucie
3 Bartoňková Tereza
4 Bc. Vladyka Robin
5 Bystrianska Emília
6 Dobrovolný Petr
7 Dorobant Miroslav
8 Duna Zoltán
9 Dupraz Serge
10 Gulik Michael
11 Hajdovský Marek
12 Halamka Pavel
13 Christou David
14 Kapitančik Marcel
15 Kára Roman ml.
16 Kosmák Adam
17 Kotršál František
18 Král Filip
19 Kubánek Roman
20 Markoš Jakub
21 Meisner Jan
22 Mihok Michal
23 Mokrousov Mykola
24 Mrázek David
25 Nechvíle Josef
26 Samorodov Alexander
27 Stivín Adam
28 Strádal Jan
29 Trhlík Adam
30 Ugrin Milan
31 Urban Vladimír
32 Venteo Pablo
33 Vlk Matouš
34 Vorlová Barbora
35 Žalman David

Další bleskovky

27.4.2020

S politováním oznamujeme, že zemřel Jaroslav Kubín, majitel a provozovatel BC Řipská Praha.

Čest jeho památce!

16.3.2020

Vážené kluby, členové ČMBS,

Dnes nám přišel dopis od EPBF, že ME 2020 ve Finsku je zrušeno.

Uvažuje se o tom, že bude možná nahrazeno na podzim (v listopadu) v Turecku.

Krizový kalendář zatím měnit nebudeme, počkáme na další vývoj událostí v ČR.

Děkujeme za pochopení

VVs

Letter EC M-W-U23-WHC ET Events Finland 16.03.2020Letter EC M-W-U23-WHC ET Events Finland 16.03.2020

12.3.2020

Vláda ČR vyhlásila dne 12.3. nouzový stav, a to na dobu 30 dnů.

Po tuto dobu jsou všechny soutěže ČMBS pozastaveny.

O novém kalendáři a dokončení soutěží budete včas informováni.

7.3.2020

Dnes se hraje desítka, kvalifikace na ČPTour 10 ball, která se hraje v Brně. Z top 16 se nepřihlásili Josef Nechvíle a Roman Hybler, takže do zítřka postupuje 18 lidí z regionů – kvalifikací.

Počet postupujících z jednotlivých regionů je uveřejněn na Google disk

 

27.2.2020

Tuto neděli 1.3.2020  je změna herny I. ligy, kdy namísto v Harlequinu, bude divize B, hrát v herně Billiard Centrum MSK Kolbenka.

Změna byla na poslední chvíli, protože vedení v Harlequinu zapomnělo na velkou akci, která se koná již od dopoledne a konání turnaje tam není možné.

Děkujeme za pochopení

15.2.2020

Za chvíli začíná mezistátní zápas Slovensko – Česko, Federal Cup 2020.

Sledovat ho můžete na Youtube.

Druhý den na Youtube.

Podrobné výsledky zápasů jsou k vidění na softu MPC Pardubice.

9.2.2020

Hrajeme ČPTour 32 9 ball v Balabušce Praha.

Na průběh turnaje se můžete podívat na našem výsledkovém servisu, semifinále a finále bude vysílán stream na našem Youtube kanále ČMBS TV.

8.2.2020

Dnes se hrají regiony – kvalifikace na druhé kolo ČPTour 9 ball.

Regiony hraje aktuálně dohromady 106 lidí, na alikvótní počet postupujích se můžete podívat na Google disku.

Aktuální výsledky najdete na našem výsledkovém servisu.

 

 

 

25.1.2020

Hrajeme dnes extraligu týmů, na průběžné výsledky je možné se dívat na našem výsledkovém servisu.

 

24.1.2020

Níže je rozlosování lig týmů.

Rozlosování extraliga týmů 2020

Rozlosování I. liga týmů, divize A, 2020

Rozlosování I. liga týmů, divize B, 2020

Novinky z ostatních sekcí

CELOSTÁTNÍ ŽEBŘÍČEK
1 Vondráček Petr MPC Pardubice 1385.7
2 Lebduška Filip MPC Pardubice 1364.8
3 Meisner Jan BC Harlequ´in Praha 1346.3
4 Žalman David MPC Pardubice 1340.7
5 Růčka Radek MPC Pardubice 1197.5
6 Praus Tomáš MPC Pardubice 1190.5
7 Tužil Pavel MPC Pardubice 1161.3
8 Urban Petr MPC Pardubice 1004.3
9 Kapitančik Marcel MPC Pardubice 989.5
10 Kníže Martin MPC Pardubice 984.1
11 Hajdovský Marek MPC Pardubice 967.3
12 Mihok Michal SK Delta Billiard Brno 925.5
13 Zhou Longdi MPC Pardubice 881
14 Tichý Jaroslav Řipská Praha 875.2
15 Balan Arivukkannan SK Delta Billiard Brno 869.6
16 Švestka Martin MPC Pardubice 862.4
POŘADÍ ČESKÉ POOLOVÉ TOUR 2020