Bleskovky
Vážení přátelé,
WPA připravila nový termín WPA Indonesia International Open, který kolidoval s 1. turnajem ČPTour, proto jsme ho mimořádně zařadili na program až o týden později a místo něho je nyní MR juniorů.
Podrobnosti v našem kalendáři na rok 2024 a v přihlašování na turnaje na cmbs.cz nebo na poolbilliard.cz.
Petr Urban se umístil na 5. místě na Dynamic Billard Euro Tour Men v Trevisu, kterého se účastnilo 193 hráčů.
Skvělá forma z přechozího BoE pořád drží.
Blahopřejeme 🙂
Petr Urban zvítězil na Dynamic Billard Best of the East v Pardubicích, David Žalman získal 5. místo.
Zprávy VV
2. kolo II. ligy týmů se bude hrát v MPC Pardubice.
Nasazení do týmových soutěží je níže.
I. liga týmů | II. liga týmů
1. kolo I. ligy týmů se odehraje v Balabušce a Harlequinu 4.2.2024, začátek v 10:00.
II. liga týmů se hraje ten samý den na Kolbence, začátek ve 12:00 hodin.
Níže je nasazení extraligy týmů do 2024, je to zároveň uveřejněno na stránkce soutěže – týmy.
Nasazení extraligy týmů
I. a případně II. liga bude uveřejněna ve středu, přihlašování končí 30.1.2024
Regionální a zahraniční zprávy
Aramith turnaj
V sobotu 31.7.2021 se od 13:00 hodin koná ARAMITH turnaj, a to v billiardovém klubu Bio-Systém Plzeň z.s.
Startovné 200,- Kč
Systém turnaje: skupiny 8 ball, následný single KO 9 ball
Ceny: poháry, 1. – 8. místo
Info + garance turnaje: Vlasta Hájek, 736641524
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | David Žalman | MPC Pardubice z.s. | 43 037 |
2. | Jaroslav Tichý | Řipská Billiard club | 36 733 |
3. | Petr Urban | MPC Pardubice z.s. | 35 648 |
4. | Mykola Moroz | Řipská Billiard club | 33 312 |
5. | Marek Hajdovský | SK Delta Billiard Brno | 33 296 |
6. | Jan Meisner | Sportovní klub Harlequin Praha z.s. | 32 781 |
7. | Ladislav Hajšman | Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. | 29 146 |
8. | Calvin Washburn | Řipská Billiard club | 28 477 |
9. | Damjan Markovic | Řipská Billiard club | 28 068 |
10. | Michal Horák | MPC Pardubice z.s. | 25 764 |
11. | James Akenhead | Řipská Billiard club | 25 764 |
12. | Martin Jovchevski | SK Delta Billiard Brno | 25 764 |
13. | Jakub Stuna | SMÍCHOFF Billiard Club Praha, z.s. | 23 962 |
14. | Martin Forman | SC Rozmarýn Brno, z.s. | 23 796 |
15. | Georg Stettinger | Sportovní klub Harlequin Praha z.s. | 22 746 |
16. | Jan Strádal | SMÍCHOFF Billiard Club Praha, z.s. | 22 741 |
1 | Kotěra Jan | DUNS Benátky n/J. | 989.9 |
2 | Halamka Pavel | BC Harlequ´in Praha | 981.3 |
3 | Kosmák Adam | BC Harlequ´in Praha | 819.5 |
4 | König | volný hráč | 769.1 |
5 | Vladyka Robin | BC Harlequ´in Praha | 719.4 |
6 | Kytnar Michal | BC Harlequ´in Praha | 691 |
7 | Russlan | BC Harlequ´in Praha | 639.9 |
8 | Stefan Marek | volný hráč | 592.5 |
9 | Hasil | volný hráč | 549.6 |
10 | Titlbach Petr | BC Harlequ´in Praha | 434.7 |
11 | Mašek Pavel | SK Billiard Centrum Praha | 426.9 |
12 | Nagy Luděk | volný hráč | 409.8 |
13 | Vrána Jan | volný hráč | 365.6 |
14 | Bajgar | volný hráč | 354.5 |
15 | Dittrich David | BC Harlequ´in Praha | 344.1 |
16 | Zátka jan | volný hráč | 330.2 |